Dodaj daty

Large Onofrio's Fountain, Dubrovnik

Large Onofrio's Fountain, Dubrovnik – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Dubrownik: najlepsza wycieczka śladami „Gry o tron”

1. Dubrownik: najlepsza wycieczka śladami „Gry o tron”

Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po najsłynniejszych miejscach Dubrownika, który „zagrał” Królewską Przystań w słynnej „Grze o tron”. Odkryj tajemnice największego miasta Westeros w towarzystwie lokalnego przewodnika, który zaprowadzi Cię do popularnych miejsc z tego serialu i odkryje przed Tobą sekrety jego produkcji. Posłuchaj interesujących anegdot, zobacz zdjęcia z ikonicznymi scenami i rozpoznaj miejsca, w których rozgrywały się poszczególne części historii. Odwiedź imponującą twierdzę Lovrijenac (Czerwona Twierdza) i zobacz niekończące się mury, po których spacerowali Tyrion Lannister i Varys. Zobacz bramę Pile, gdzie król Joffrey musiał stawić czoła zamieszkom mieszkańców i został obrzucony gnojem, albo wciel się w postać Cercei, która szła przez miasto w haniebnym pochodzie. Posłuchaj zakulisowych opowieści, ponieważ Twój przewodnik mógł być statystą w „Grze o tron”. Będziesz także mieć okazję zrobić sobie zdjęcie na słynnym żelaznym tronie.

Dubrownik: wycieczka piesza po starym mieście

2. Dubrownik: wycieczka piesza po starym mieście

Dołącz do lokalnego przewodnika i wybierz się na spacer po pięknym Starym Mieście w Dubrowniku i odkryj, jak miasto stało się jedną z najlepiej prosperujących i najbardziej zaawansowanych ze wszystkich historycznych republik morskich. Przekraczając bramy starych murów miejskich Dubrownika, cofniesz się w czasie, zatracając się we wspaniałości i pięknie tego wpływowego kulturowo miasta. Zaczynając w pobliżu Bramy Pile, przy piętrowym zachodnim wejściu na Stare Miasto, lokalny przewodnik poprowadzi Cię do najważniejszych zabytków Dubrownika (nie wejdziesz do żadnych kościołów ani muzeów). Zobacz Wielką Fontannę Onufrego, Kolumnę Orlanda, Pałac Rektorów i wiele innych. Podziwiaj piękne widoki i słuchaj, jak Twój przewodnik opowiada fascynujące historie i niezwykłe fakty z ponad 1400 lat dramatycznej historii Dubrownika, w tym klasycznego okresu Republiki Ragusa. Ta wycieczka zapewni Ci dokładne informacje na temat zasadniczej roli, jaką Dubrownik odegrał w historii cywilizowanego świata. Dowiesz się o imponujących osiągnięciach gospodarczych, społecznych i kulturalnych miasta na przestrzeni wieków i zanurzysz się w elektryzującej atmosferze miasta.

Dubrownik: piesza wycieczka po mieście i historii

3. Dubrownik: piesza wycieczka po mieście i historii

Wybierz się na spacer z przewodnikiem po Starym Mieście w Dubrowniku, zaczynając od Wielkiej Fontanny Onufrego. Udaj się ulicą Prijeko do Starego Portu, zatrzymując się, by podziwiać kościół św. Zbawiciela, wspaniały kościół franciszkanów i dominikanów oraz zobaczyć winorośle, które, jak się uważa, mają ponad sto lat. Statki z Dubrownika były znane w całym basenie Morza Śródziemnego. Statki zostały zbudowane i załadowane w legendarnym Arsenale, który jest kolejnym przystankiem na trasie. Posłuchaj opowieści o słynnej kwarantannie i fortecach św. Łukasza i św. Jana oraz historii kościoła św. Błażeja, katedry, Pałacu Rektorów, Pałacu Sponza i Kolumny Orlanda.

Dubrownik: zwiedzanie z przewodnikiem i polowanie na padlinożerców

4. Dubrownik: zwiedzanie z przewodnikiem i polowanie na padlinożerców

Poznaj Dubrownik we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Po pobraniu aplikacji wycieczki (instrukcje otrzymane e-mailem po dokonaniu rezerwacji) wyrusz na przygodę, podczas której będziesz chodzić do wszystkich najlepszych zabytków i ukrytych klejnotów oraz rozwiązywać wyzwania. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Spaceruj po średniowiecznej starówce, rób zdjęcia krajobrazów i zwiedzaj słynne miejsca, w których kręcono „Grę o tron”. Podczas eksploracji współpracuj ze swoim zespołem lub rywalizuj z nimi, aby zakończyć polowanie na padlinożerców. Rozpocznij swoją wycieczkę od imponującej Bramy Pile! Odwiedź Wielką Fontannę Onufrego z jej zjawiskowym projektem. Sfotografuj wieżę zegarową z niesamowitymi szczegółami i podziwiaj cudowny kościół św. Błażeja. Pałac Rektorów zachwyci Cię, jest jednym z charakterystycznych symboli stylu gotycko-renesansowego. Potem czeka na Was Porporela, nie zapomnijcie zrobić zdjęć! Katedra w Dubrowniku zachwyci Cię swoją wspaniałą architekturą. Podziwiaj kościół św. Ignacego, o którym mówi się, że jest cudowny. Dowiedz się więcej o Marin Držiću, największym artyście kraju i symbolu narodowym, podczas gdy wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Twierdza Bokar, miejsce, które zawsze jest ruchliwe i czarujące, przypomina coś ze znanego serialu telewizyjnego, który pobił liczniki oglądalności? Poszukiwanie śmieci to świetna codzienna czynność, na wieczory kawalerskie lub panieńskie, przyjęcia urodzinowe lub imprezy integracyjne.

Dubrownik: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

5. Dubrownik: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę od imponującej Bramy Pile! Odwiedź Wielką Fontannę Onufrego o zjawiskowym wyglądzie. Sfotografuj Wieżę Zegarową z niezwykłą szczegółowością i podziwiaj cudowny kościół św. Błażeja. Pałac Rektorski zadziwi Państwa, jest jednym z charakterystycznych symboli stylu gotycko-renesansowego. Następnie Porporela czeka na Ciebie, nie zapomnij zrobić zdjęć! Katedra w Dubrowniku zachwyci Cię wspaniałą architekturą. Podziwiaj kościół św. Ignacego, uważany za cudowny. Poznaj historię Marina Držicia, największego artysty w kraju i symbolu narodowego, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Twierdza Bokar, miejsce, które zawsze jest ruchliwe i urokliwe, przypomina coś ze znanego serialu telewizyjnego, który złamał liczniki oglądalności?

Dubrownik: gra i wycieczka po mieście

6. Dubrownik: gra i wycieczka po mieście

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawą polegającą na eksploracji miasta podczas tej pieszej wycieczki po Dubrowniku na smartfonie. Z łatwością znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić więcej czasu na zwiedzaniu któregoś z zabytków. Graj w grę we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę od imponującej Bramy Pile! Odwiedź Wielką Fontannę Onufrego o zjawiskowym wyglądzie. Sfotografuj Wieżę Zegarową z niezwykłą szczegółowością i podziwiaj cudowny kościół św. Błażeja. Pałac Rektorski zadziwi Państwa, jest jednym z charakterystycznych symboli stylu gotycko-renesansowego. Następnie Porporela czeka na Ciebie, nie zapomnij zrobić zdjęć! Katedra w Dubrowniku zachwyci Cię wspaniałą architekturą. Podziwiaj kościół św. Ignacego, uważany za cudowny. Poznaj historię Marina Držicia, największego artysty w kraju i symbolu narodowego, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Twierdza Bokar, miejsce, które zawsze jest ruchliwe i urokliwe, przypomina coś ze znanego serialu telewizyjnego, który złamał liczniki oglądalności?

Dubrownik: gra eksploracyjna „Gra o tron”.

7. Dubrownik: gra eksploracyjna „Gra o tron”.

Poznaj atrakcje Dubrownika i zobacz kultową lokalizację z Gry o Tron w tej wciągającej grze na telefon. Odkryj Fontannę Onufrego, Zachodni Port, Muzeum Etnograficzne i nie tylko. Rozpocznij grę przy bramie Ploce. Wciel się w żołnierza walczącego z najeźdźcami. W miarę rozwiązywania wyzwań historia będzie się rozwijać, a dokładne wskazówki w telefonie poprowadzą Cię do następnej lokalizacji. Zajmie to od 2,5 do 3 godzin, ale powinieneś odkrywać we własnym tempie: po prostu zatrzymaj grę i wznów ją, kiedy chcesz, od miejsca, w którym ją zatrzymałeś. Możesz grać sam, w dużej grupie lub w kilku mniejszych grupach, które rywalizują ze sobą przed spotkaniem na ostatnim przystanku gry, Gradac Park.

Dubrownik: zwiedzanie Starego Miasta z audioprzewodnikiem

8. Dubrownik: zwiedzanie Starego Miasta z audioprzewodnikiem

Uwaga! Po zakupie biletu zapoznaj się z instrukcją w dziale „Jak korzystać z aplikacji mobilnej”! Rozpocznij swoją wycieczkę w dowolnym miejscu na mapie, aby odkryć malownicze Stare Miasto w Dubrowniku. Posłuchaj pouczającego komentarza audio na temat całej podróży po najciekawszych miejscach starego miasta. Zobacz imponującą Bramę Pile, która została zbudowana w 1537 roku i była jednym z dwóch wejść, a także głównym wejściem na Stare Miasto w Dubrowniku. Podziwiaj panoramiczne widoki na Morze Adriatyckie i poznaj miasto, w którym nakręcono wiele bardzo znanych filmów, a być może najsłynniejszy serial Gra o tron. Jak korzystać z aplikacji mobilnej? 1. Pobierz aplikację Navicup i wyszukaj wycieczkę „Wycieczka z audioprzewodnikiem po Dubrowniku po Starym Mieście” LUB skorzystaj z linku „app.navicup.com/2994”, aby pobrać i otworzyć naszą wycieczkę z przewodnikiem audio w aplikacji Navicup. 2. Wpisz lub skopiuj numer rezerwacji. numer (np. gygx1gxyz2g3) w polu Zrealizuj kod w aplikacji Navicup (POCZEKAJ kilka minut przed użyciem kodu, przesłanie kodu przez GetYourGuide zajmie trochę czasu). 3. Po aktywacji mapa będzie dostępna przez 24 godziny. 4. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą w pełni naładowane urządzenie mobilne. 5. Połączenie z Internetem wymagane jest wyłącznie do pobrania aplikacji i zawartości wycieczki. Nie zamykaj aplikacji w trakcie podróży. Aby otworzyć wycieczkę, potrzebne jest ponowne połączenie z Internetem. 6. Możesz rozpocząć wycieczkę w dowolnym punkcie POI na mapie. Podążaj trasą na swoim smartfonie, ale możesz modyfikować trasę według własnego uznania. 7. Aby uzyskać lepsze wrażenia dźwiękowe, zalecamy używanie słuchawek.

Dubrownik: 2-godzinna prywatna wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście

9. Dubrownik: 2-godzinna prywatna wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście

Przechadzając się krętymi, brukowanymi uliczkami, zobacz urzekające piękno Starego Miasta w Dubrowniku, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podziwiaj imponującą architekturę gotyku, renesansu i baroku i wyobraź sobie, jak wyglądało życie w średniowieczu. Dowiedz się o historycznym znaczeniu każdego punktu orientacyjnego, w tym kultowej Dzwonnicy, majestatycznej katedry i wielkiej Fontanny Onufrego. Delektuj się widokami i dźwiękami tętniących życiem rynków i restauracji - uczta dla zmysłów. Twoja wycieczka będzie całkowicie spersonalizowana i dostosowana do Twojego tempa, dzięki czemu będziesz mógł rozkoszować się każdą chwilą tego magicznego doświadczenia. Pod okiem doświadczonego lokalnego przewodnika odkryj ukryte skarby i dowiedz się wszystkiego o zwyczajach i tradycjach, o których wiedziałby tylko miejscowy. To najlepszy sposób, aby chłonąć urok i kulturę jednego z najbardziej urzekających miast w Europie i stworzyć niezapomniane wspomnienia.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj wg:

Large Onofrio's Fountain, Dubrovnik: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Large Onofrio's Fountain, Dubrovnik? Kliknij tutaj.

Large Onofrio's Fountain, Dubrovnik: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 3098 opinii

Ja i mój partner bardzo podobała nam się ta trasa. Widzieliśmy kluczowe miejsca filmowania, ale prawdziwymi perełkami były bryłki informacji zza kulis z naszego przewodnika (pracował nad serialem). Po drodze było też kilka chichotów. Zarezerwowaliśmy bilet, który zawierał bilet do twierdzy, a po wycieczce otrzymaliśmy bilet do twierdzy. Ponieważ mieliśmy bilet, zapłaciliśmy 150, aby po wycieczce wejść na mury. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą wody w upalny dzień - dojście do fortu jest dość strome!

Branko był wyjątkowym przewodnikiem. Bardzo dobrze po angielsku i przez cały czas mówił i uczył nas o historii Dubrownika. Wskazał na kluczowe historyczne aspekty budowy i projektowania tego pięknego miasta! Słuchawki audio były fantastyczne i pomogły nam usłyszeć, gdy byliśmy trochę daleko od naszego przewodnika. Użyłem zatyczki do uszu w drugim uchu, aby zablokować konkurencyjne dźwięki od innych przechodzących osób.

The whole tour was fine, my all expectations was filled, the tour host was really nice and professional, I would recommend it to everyone

To była zabawna i pouczająca wycieczka ze wspaniałym przewodnikiem. Nigdy się nie nudziłem i dużo się nauczyłem.

The guide Branko knows a lot about history of Dubrovnik and he is so funny! I recommend.