Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Lake Baratz

Lake Baratz – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Alghero: Wycieczka z przewodnikiem na quadach z przystankiem na kąpiel

1. Alghero: Wycieczka z przewodnikiem na quadach z przystankiem na kąpiel

Odkryj piękne Alghero w malowniczym północno-zachodnim regionie Sardynii podczas ekscytującej przygody na quadach! Nasz doświadczony przewodnik poprowadzi Cię przez polne drogi, oferując zapierające dech w piersiach widoki i niezapomniane wrażenia w samym sercu Parku Przyrody Porto Conte. Po krótkiej odprawie, aby zapoznać się z pojazdami 4x4, rozpoczniesz podróż przez dziewiczą przyrodę, bujną zieleń i krystalicznie czyste morze. W pobliżu Parku Naturalnego będziesz miał okazję zobaczyć różne gatunki dzikich zwierząt. Po drodze będziesz podziwiać miejsca o niezwykłej urodzie, takie jak plaża Cala Viola i Porto Ferro wraz z innymi ekskluzywnymi zatoczkami, w których możesz również zażyć orzeźwiającej kąpieli! Na koniec wycieczki przewodnik zaoferuje orzeźwiający napój, aby wspólnie wznieść toast za to wspaniałe doświadczenie! Wycieczka z przewodnikiem jest dostępna dla osób niepełnosprawnych, ponieważ quady są wyposażone we wszystkie elementy sterujące w kierownicy. Opłatę należy uiścić za wypożyczenie quada. Quad może przewozić maksymalnie dwie osoby: kierowcę i pasażera; po wybraniu kierowcy nie można go zmienić podczas wycieczki. Trasa trwa około 4 godzin i obejmuje zabawną i sugestywną trasę o długości około 50 km, po drogach gruntowych, ale zawsze bezpiecznie, z co najmniej 4 przystankami: Cala Viola, Cala dell'Acqua Dolce, Porto Ferro z wizytą w pierwszej wieży, w której odbędzie się 15-minutowy postój na plaży (kto chce, może popływać w morzu); Przejazd wzdłuż jeziora Baratz i powrót do Maristella.

Alghero: Przejażdżka konna z przewodnikiem nad jeziorem Baratz i Porto Ferro

2. Alghero: Przejażdżka konna z przewodnikiem nad jeziorem Baratz i Porto Ferro

Wyrusz na relaksującą przejażdżkę po uroczym krajobrazie Sardynii. Podczas tej dwugodzinnej przejażdżki szlakiem skorzystaj z wyjątkowej okazji, aby zanurzyć się w naturze. Zwiedzaj i przechadzaj się siedmioma kilometrami krętych leśnych ścieżek i pięknych piaszczystych plaż. Gdy już spotkasz swojego przewodnika i partnera na szlaku konnym, rozpocznij wycieczkę nad jezioro Baratz. Podczas jazdy wokół jedynego słodkowodnego jeziora na Sardynii wdychaj zapach lasu sosnowego. Udaj się w głąb lasu, a następnie zjedź wzdłuż rozległych wydm na plażę. Kontynuuj jazdę wzdłuż malowniczej plaży Porto Ferro. Prześledź granicę Riviera del Corallo, gdzie czerwony koral był zbierany na biżuterię od czasów starożytnego Rzymu. Gdy napływają niebieskie fale, zobacz trzy różne hiszpańskie wieże strażnicze z XVII wieku. Po około dwóch kilometrach jazdy po plaży przewodnik odprowadzi Cię z powrotem do stodoły, aby zsiąść i zakończyć wycieczkę.

Alghero: Przejażdżka konna z przewodnikiem nad jeziorem Baratz

3. Alghero: Przejażdżka konna z przewodnikiem nad jeziorem Baratz

Odkryj piękne jezioro Baratz na koniu i poznaj piękno prowincji Sassari w wyjątkowy sposób. Wyrusz z Alghero i zanurz się w różnorodny otaczający ekosystem podczas wycieczki z przewodnikiem. Napotkaj po drodze różnorodne kolorowe drzewa i rośliny. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w Alghero i otrzymaj pouczającą odprawę przed wyruszeniem w drogę. Wskocz na konia, aby rozpocząć spokojną podróż przez naturę, wokół dziewiczego jeziora Baratz. Zanurz się w bujnym lesie sosnowym, bogatym w śródziemnomorską roślinność, w tym truskawkę, mirt, rozmaryn i lawendę, a także liczne gatunki dzikich orchidei. Skorzystaj z możliwości zaobserwowania rzadkich gatunków zwierząt, takich jak żółw słodkowodny, łyska i krzyżówka. Mijając sosnowy las, znajdziesz się w zupełnie nowym środowisku, które otwiera się na obszar wydm o wysokości do 5 metrów. Zakończ swoją malowniczą podróż z powrotem w punkcie początkowym w Alghero.

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Lake Baratz: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lake Baratz? Kliknij tutaj.