Laguna Wenecka

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Laguna Wenecka: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Laguna Wenecka? Kliknij tutaj.

Laguna Wenecka: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 16 528 opinii

Bardzo fajna wycieczka warta swojej ceny. Przybywając na miejsce zapytałem, gdzie powinniśmy jechać i udało mi się to szybko znaleźć. Wiele osób, które zarezerwowało tę wycieczkę, więc 2 łodzie. Musieliśmy być z przodu za każdym razem, żeby znaleźć fajne miejsce, ale daliśmy radę. Sam mam ciężką chorobę morską, ale nie przeszkadzało mi to po moim zwykłym Primatourie. Na łodzi kobieta, która udzieliła informacji w drodze na wyspy. Dla mnie osobiście dźwięk nie był bardzo zrozumiały. Na wyspach też myślałem, że mamy mało czasu, wolałbym dodatkową godzinę na wyspę. Dla reszty jest to warte swojej ceny, ponieważ linia taksówki wodnej na wyspy była bardzo zajęta i nie przeszkadzało nam to!

Jedyne w swoim rodzaju doświadczenie. Doskonała obsługa i kolacja. Bezkonkurencyjny stosunek ceny do jakości. Bardzo pomocny i przyjazny zespół. Powtarzam bez wahania.

Niesamowity wieczór, doskonały obiad, naprawdę bardzo dobry, bardzo miły i zorganizowany dobry obiad, a wędrówka po lagunie jest bezcenna?

Cudowny prezent! Świętowani byli zachwyceni i komplementowali zarówno życzliwość zespołu, jak i bogate i bardzo dobre menu. SUPER!

Doskonałe jedzenie, świetna organizacja - uwielbiane t