Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Laguna Nichupté

Laguna Nichupté – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Cancún: przygoda w dżungli z rejsem motorówką i nurkowaniem z rurką

1. Cancún: przygoda w dżungli z rejsem motorówką i nurkowaniem z rurką

Poznaj kolorową florę i faunę morską oraz czyste, błękitne wody dżungli nieopodal Cancún, ciesząc się tą wodną przygodą w towarzystwie przewodnika. Poczuj wzrost adrenaliny, płynąc motorówką po lagunie Nichupté. Zwolnij nieco tempo, próbując swoich sił w snorkelingu. Nurkuj pośród podwodnych posągów rafy koralowej Punta Nizuc. W marinie założysz kamizelkę ratunkową i odbierzesz sprzęt do snorkelingu, po czym dowiesz się, jak bezpiecznie prowadzić motorówkę. Wskocz do 2-osobowej motorówki, z pokładu której zwiedzisz bogatą w mangrowce lagunę Nichupté. Przemierzaj namorzynową dżunglę. Przewodnik zwróci Twoją uwagę na najciekawsze przykłady flory i fauny, gwarantując, że zobaczysz wszystko, co oferuje ten wyjątkowy teren. Po około 35 minutach dotrzesz nad majańską rafę koralową nieopodal plaży Punta Nizuc. Podziwiaj niektóre z posągów tworzących Podwodne Muzeum Sztuki (MUSA), pływając i nurkując z rurką. Po 30 minutach powrócisz motorówką do przystani.

Cancun: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off wycieczka krajoznawcza

2. Cancun: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off wycieczka krajoznawcza

Poznaj najlepsze atrakcje Cancun bez konieczności wynajmowania samochodu. Zarezerwuj bilety na tę wycieczkę hop-on hop-off i zobacz miasto z piętrowego autobusu. Podróżuj po strefie hotelowej, podziwiając najlepsze widoki na Lagunę Nichupté, i zatrzymaj się, aby doświadczyć tropikalnych plaż i nowoczesnych dzielnic handlowych. Wsiądź do autobusu na wybranym przystanku spośród 8 dostępnych. Słuchaj komentarza na żywo w języku hiszpańskim i wysiądź z autobusu, kiedy tylko chcesz. Odkryj wspaniałe plaże, odwiedź elegancką restaurację, przejdź się po sklepach w La Isla i Plaza Kukulcán lub weź udział w sportach wodnych w Aquaworld. Możesz rozpocząć podróż na dowolnym z oficjalnych przystanków (punktów wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku autobusowym po stronie laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.9 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Cancun Center, po stronie laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, przed Liverpoolem. -10:50 Aquaworld: Km. 15 Flowrider - Subsee Explorer -11:00 Playa Delfines: Km.17 Punkt widokowy (przed znakiem CANCUN) -11:10 Plaza Kukulkán: Km.13 Na bulwarze, przy głównym wejściu na plac. -11:15 Plaza Forum: Km. 12, na przystanku autobusowym znajdującym się przed dojazdem do Plaza Forum, przed targiem sztuki i rzemiosła Coral Negro. -11:25 Playa Tortugas: Km.6 W Playa Tortugas, na przystanku autobusowym po stronie oceanu. -11:35 Puerto Cancún: Km. 1 Główne wejście (Starbucks) -11:50 Mercado 28: Na AV. Xel-ha (przed MERAMEX-Mexican Art Market) -12:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. Autobusy kursują co około 2 godziny w zależności od lokalnego ruchu.

Cancun: Parasailing nad zatoką Cancun

3. Cancun: Parasailing nad zatoką Cancun

Przelot nad Zatoką Cancun w ramach tej aktywności grupowej w Cancun. Połącz ekscytującą przejażdżkę ze wspaniałymi widokami na wybrzeże. Odbierz z wygodnego hotelu w Cancun. Rejs do swojej łodzi taksówką wodną. Szybuj 250 stóp w powietrzu przez 10-12 minut. Poczuj bryzę na twarzy i podziwiaj lagunę Nichupte, wyspę Isla Mujeres oraz strefę hotelową. Siedź bezpiecznie i komfortowo z firmą działającą od 20 lat.

Cancún: Skyrider Parasailing Experience

4. Cancún: Skyrider Parasailing Experience

Usiądź wygodnie i podziwiaj imponujące miejsca laguny Nichupté i Cancún Hotel Zone z nieba. Poczuj spokojną atmosferę latania na niebie, ale bądź zachwycony wysokościami, na których będziesz. To doświadczenie parasailingu dla dwojga zaczyna się od instrukcji, po czym można cieszyć się powolnym i płynnym wznoszeniem się nad wodę z platformy z tyłu łodzi. Wznosząc się w powietrze, podziwiaj zdumiewające widoki Cancún. Spędź 10 minut w locie przed zejściem. Unikalna konstrukcja sprzętu do parasailingu pozwala na komfortową i bezpieczną jazdę, dając szansę na przeżycie na całe życie.

Cancun: Waverunner w lagunie Nichupte

5. Cancun: Waverunner w lagunie Nichupte

Wynajmij Waverunnera w Cancun na pół godziny lub całą godzinę, a wkrótce poczujesz wiatr we włosach, supeł w żołądku i emocje związane z uderzeniem w otwarte wody. Dowiedz się, jak obsługiwać jeden z tych dobrze utrzymanych Waverunnerów Yamaha od doświadczonego instruktora. Otrzymaj pełne instrukcje przed wypożyczeniem, abyś mógł swobodnie jeździć bez wymaganej licencji. Następnie wskocz na Waverunnera i wskocz do wody, by przeżyć ekscytujący czas na oceanie lub w lagunie.

Cancun: 3-godzinna wycieczka kajakiem po lagunie Nichupte

6. Cancun: 3-godzinna wycieczka kajakiem po lagunie Nichupte

Ciesz się wyjątkowym doświadczeniem kajakowym wśród namorzynów laguny Nichupte. Podążaj za swoim przewodnikiem podczas 3-godzinnej wycieczki po wodnym krajobrazie, podziwiając spektakularne widoki lokalnej flory i fauny. Rozpocznij dzień od wstępnej odprawy dotyczącej bezpieczeństwa i lekcji pływania kajakiem. Wejdź do lasu namorzynowego i podziwiaj różnorodne ptaki zamieszkujące ten ekosystem. Odwiedź różne kanały i laguny, a przy odrobinie szczęścia dostrzeż egzotyczne zwierzęta żyjące w okolicy. Niektóre gatunki ptaków i ryb, które możesz zobaczyć, to albatrosy, czaple, jastrzębie, kormorany, ptaki cao, płaszczki, barakudy, rozdymki, rozgwiazdy i wiele innych. Zatrzymaj się, aby zrobić kilka zdjęć i naładować baterie butelką wody i owocowymi przekąskami przed powrotem do miejsca zakwaterowania. Możesz wybrać aktywność wczesnym rankiem, w południe z pięknym słońcem Cancun lub o zachodzie słońca.

Cancun: Muzeum Majów bez kolejki i miejsce San Miguelito

7. Cancun: Muzeum Majów bez kolejki i miejsce San Miguelito

Ciesz się wstępem bez kolejki do Muzeum Majów w Cancun i odkryj przestrzeń wystawienniczą poświęconą kulturze i historii Majów. Zobacz jedną z najbardziej znaczących historycznie kolekcji archeologicznych kultury materialnej Majów na całym świecie i odwiedź stanowisko archeologiczne San Miguelito dzięki temu biletowi do atrakcji. Wejdź do muzeum z biletem wstępu bez kolejki do Muzeum Majów w Cancun i przygotuj się na artystyczne i historyczne przeżycie. Podziwiaj wejście do muzeum, ozdobione rzeźbami Jana Hendrixa, które przedstawiają okolice regionu na powierzchni wody. Poznaj przestrzeń wystawienniczą złożoną z trzech sal o wysokości ośmiu metrów. Zatrzymaj się w różnych salonach wystawowych, których ściany pokryte są powlekanym szkłem, z którego roztacza się wspaniały widok na las San Miguelito i lagunę Nichupte. Dowiedz się więcej o kolekcji muzeum i podziwiaj różne historyczne artefakty po drodze, ponieważ Muzeum Majów w Cancun mieści jedną z najważniejszych kolekcji archeologicznych kultury Majów na świecie. Skorzystaj z dołączonego dostępu do stanowiska archeologicznego San Miguelito. Poznaj różne cechy tego miejsca i zobacz budowle, w których kiedyś znajdowały się drewniane domy i palmy, w których mieszkały rodziny w ostatnich latach przed przybyciem hiszpańskich konkwistadorów. Podziwiaj kulturę materialną Majów, poznając jednocześnie ich historię dzięki biletowi do atrakcji, który jest idealny dla osób w każdym wieku.

Cancún: przezroczysta wycieczka łodzią po lagunie Nichupté z napojami

8. Cancún: przezroczysta wycieczka łodzią po lagunie Nichupté z napojami

Rejs po turkusowych wodach Karaibów całkowicie przezroczystą łodzią. Zrelaksuj się na pokładzie, wypij dwa piwa, zobacz niesamowitą florę i faunę Cancún i zrób niesamowite zdjęcia, aby pokazać znajomym. Krystalicznie czyste wody laguny Nichupté są naprawdę hipnotyzujące. Płynąc po wodzie, ciesz się niesamowitymi kolorami otaczającej Cię przyrody, z ptakami siedzącymi w namorzynach i rybami pływającymi w rafie pod łodzią.

Cancun: Sunset Kayak Experience w namorzynach

9. Cancun: Sunset Kayak Experience w namorzynach

Zachwyć się naturalnymi krajobrazami i dźwiękami natury w pięknym kajaku po lagunie nichupte. Zacznij od krótkiej rozgrzewki, aby zapoznać się z podstawami pływania kajakiem, a następnie wyrusz na przygodę do jednego z najbardziej imponujących ekosystemów, jakie istnieją. Podczas wycieczki będziesz miał okazję robić zdjęcia, aby mieć wspaniałe wspomnienia ze swojego doświadczenia. Zobacz ptaki, ryby, miejmy nadzieję, delfiny, płaszczki, skorupiaki i wielką różnorodność życia we wszystkich jego formach. Pod koniec wycieczki poczujesz się pełen życia i bliżej natury. Samo wyzwanie: większość zwierząt może cię widzieć, słyszeć lub wąchać na długo przed tym, zanim zdasz sobie sprawę z ich obecności. Niezależnie od tego, czy szukasz dzikiej przyrody, czy ją obserwujesz, odniesiesz większe sukcesy, jeśli będziesz polegać na czymś więcej niż tylko na oczach. Słuchaj pękających gałązek lub gałęzi, odgłosów zwierząt lub trzepotu skrzydeł ptaków, które pomogą Ci zlokalizować zwierzęta.

Cancun: Podwodna przejażdżka odkrywcą

10. Cancun: Podwodna przejażdżka odkrywcą

Przyjdź i przeżyj przygodę w SubSee Explorer, mieszance żółtej łodzi podwodnej i łodzi ze szklanym dnem. Wypłyń szybką łodzią na rafę Punta Nizuc. Gdy już tam będziesz, wejdź na pokład SubSee. Klimatyzowana przejażdżka jest prowadzona w języku angielskim i hiszpańskim i wskazuje na różne gatunki raf koralowych, życie morskie i egzotyczne ryby, które zobaczysz podczas przejażdżki. Będziesz także mógł zobaczyć część Muzeum Podwodnego Cancun, które łączy sztukę z naturą w postaci niesamowitych posągów naturalnej wielkości. Ta wycieczka jest doskonałym wyborem dla dzieci lub osób nie umiejących pływać, które chcą poznać podwodny świat.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 45
Sortuj wg::

Laguna Nichupté: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Laguna Nichupté? Kliknij tutaj.

Laguna Nichupté: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(374 recenzji)

Nasz instruktor Ricardo był klejnotem osoby. Był bardzo gościnny i zapewnił, że jesteśmy bezpieczni przez całe doświadczenie. Moja żona nie pływa, jednak Ricardo upewnił się, że czuje się komfortowo i zachęcał ją przez cały czas, gdy nurkowaliśmy z rurką. Łodzie motorowe są bardzo dobrze utrzymane, a 2-godzinna podróż sprawia, że całe doświadczenie wcale nie jest męczące. Zdecydowanie polecam i namawiam ludzi, aby zarezerwowali 3 godziny zamiast 2, jeśli pozwala na to harmonogram!

Jedna z najlepszych atrakcji w Cancun, jeśli jest jedna rzecz, której nie można przegapić, to jest to wspaniałe przeżycie dla pary i naprawdę radzę zabrać ze sobą pakiet zdjęć i niesamowity film z drona 😻 w drodze powrotnej widzieliśmy krokodyla :) i stan podwodny, snorkeling także Manifique

Enrique był najlepszym przewodnikiem! Był zabawny, pomocny i opiekował się nami wszystkimi. Pożyczył mojej córce wodoodporną obudowę, żeby mogła nagrać film pod wodą. Bycie z nim było po prostu przyjemnością!

Ricardo był najlepszym przewodnikiem EVER. 10/10 poleca tę wycieczkę – nie jest to zbyt czasochłonne wydarzenie z niesamowitymi widokami, pływaniem łódką i snorkelingiem!

Świetne doświadczenie dla kierowcy łodzi motorowej po raz pierwszy!