Atrakcje i wycieczki Lagos

Zwiedź starówkę, zrelaksuj się na plażach i poznaj gastronomię tego tętniącego życiem portugalskiego miasta.

Lagos – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Lagos

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Lagos?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Lagos

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Lagos to:

Sagres

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Lagos na deszczowe dni?

Lagos: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lagos? Kliknij tutaj.

Lagos: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 8318 opinii

Warte każdego grosza, który zapłaciłem na tej trasie. Po przybyciu do Lagos warto wybrać się na tę wycieczkę łodzią. Możesz zobaczyć od strony morza miejsca, w których będziesz zadowolony podczas pobytu. Przewodnicy są zabawni i jest to całkowita szansa, aby zajrzeć do wnętrza cav3 wygodnie usiąść na łodzi. To bezpieczeństwo, zabawa, zapierające dech w piersiach… nie mogę powiedzieć więcej, aby Cię przekonać.

Ta wycieczka była super fajna, przewodnicy mieli naprawdę dużą wiedzę na temat jaskiń i byli przychylnie nastawieni do osób anglojęzycznych. Zaczynasz w Benagil i widzisz kilka innych jaskiń w drodze powrotnej do Lagos. Każda jaskinia ma wyjątkową historię i możesz podejść z bliska, aby zrobić świetne zdjęcia. Gorąco polecam.

Dobrze zorganizowana wycieczka, podczas której zabiera się Cię z portu łodzią na wybrzeże, gdzie płyniemy dalej kajakiem. Miła wycieczka i przewodnik, który udziela informacji o różnych miejscach. Po wycieczce mieliśmy krótki czas na kąpiel w morzu. W sumie bardzo ładnie!

Super mały rejs łodzią, aktywność naprawdę warta przeżycia, nawet jeśli w połowie sierpnia jest wiele innych łodzi, mogliśmy bardzo dobrze podziwiać jaskinie. Świetny przewodnik opowiadający wiele anegdot, dobrze się bawiliśmy. Wspaniała atmosfera. Polecać !

Świetna ,dowcipna i bardzo profesjonalna obsługa.przede wszystkim niesamowite doznania podczas kajakowania.