Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Lagoa

Najciekawsze atrakcje

Lagoa – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Lagoa

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Lagoa?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Lagoa obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Lagoa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lagoa? Kliknij tutaj.

Lagoa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 3044 opinii

Wszystko było piękne. 1. Dobra organizacja zanim zaczęliśmy 2. Mili eksperci (Miguel i Daniel) na pokładzie, zawsze gotowi na żarty i przyjazne traktowanie wszystkich 3. Widziałem delfiny - łódź podążała za nimi bardzo powoli i cierpliwie 4. Wybrzeże jest po prostu wspaniałe - Jaskinia Benagil bardzo zatłoczona, ale wciąż oszałamiająca. 5. Moje dzieci lubiły jeździć po wodzie tak szybko TOP!

Fakt, że możesz usiąść na siedzeniu z uchwytem do trzymania, jest świetny. Chodziliśmy po jaskiniach i wzdłuż wybrzeża po prostu pięknego. Szybkie zanurzenie się w Oceanie, a następnie szybkie wypłynięcie w morze, aby znaleźć delfiny. Musieliśmy przepłynąć dobre 10 km wybrzeża łodzią motorową, piękna gorąca letnia bryza na naszych twarzach to cudowne przeżycie

Idealna wycieczka, przejażdżka łodzią, widok na jaskinie i plaże w okolicy. I wrażenia z pływania kajakiem po morzu i dotarcia do wielkiej jaskini Benagil, niesamowite. Następnie popływaj w morzu z katamaranu. Godny polecenia. Przewodnicy i kapitan bardzo mili.

Jak cudownie jest widzieć pływające delfiny! Wiatr we włosach, pędzący nad wodą, świetnie! Nasza załoga była również bardzo przyjazna i pomocna. Jaskinie są dość turystyczne i zachorowałem od tam iz powrotem, daj mi ścigać się nad wodą

Polecam, załoga była na górze, mogliśmy popływać w jaskini, a następnie spływać kajakiem przed powrotem do łodzi. Dzieci mogły wyskoczyć z łodzi i popływać przed odejściem. Mała grupa na łodzi. Jesteśmy zachwyceni.