Wybierz daty

La Spezia Wycieczki nad brzegiem

  • Transport
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Atrakcje wodne
  • Przygody
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 19
Sortuj według:
Strona 1 z 2

La Spezia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu La Spezia? Kliknij tutaj.

La Spezia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0 / 5

na podstawie 11 opinii

To był piękny dzień z miłym przewodnikiem, Sonią, wioski są zapierające dech w piersiach, a transport pociągiem jest znakomity. Fajnie, że Sonia dokładnie wie, gdzie i kiedy stać, żeby każdy miał miejsce w pociągu. Pociągi nie zawsze przyjeżdżają na czas, a szkoda, ponieważ oznacza to, że masz mniej czasu na wsi. To może być nieco szersze w harmonogramie. Nasz przewodnik sam pochodzi z tego regionu i dużo wiedział o wszystkich odwiedzonych przez nas miejscach. Porada na lunch była również bardzo dobra! Piękny widok i pyszne jedzenie.

Ta trasa była idealnym sposobem, aby zobaczyć wiele w ciągu jednego dnia bez poczucia pośpiechu. Myślę, że czas spędzony w każdym porcie był doskonały i pozwolił posmakować niepowtarzalnego klimatu każdej prowincji. Romina, nasz przewodnik, był absolutnym klejnotem. Była przyjazna, kompetentna i przychylnie nastawiona do różnych potrzeb naszej dużej grupy.

Bardzo fajna wycieczka, która pozwala nam odwiedzić 4 wioski na 5 i mieć dobry przegląd Cinque Terre. Nasza przewodniczka Sonia była bardzo miła i bardzo profesjonalna. Dobrze nam wszystko wytłumaczyła i nawet wybraliśmy się z nią na krótką wędrówkę po Manaroli. Polecam tę wycieczkę!

Naprawdę fantastycznie, od odbioru przez naszą przewodniczkę Selenę do naszego powrotu do portu wycieczkowego wszystko było idealne. Naprawdę uważny na nasze potrzeby z jasnymi i precyzyjnymi wskazaniami. Dziękuję Ci za wszystko.

doskonała Nuestra Guia Romina!! conocía todo sobre Cinque Terre y la Spequia…Cada lugar es mágico