Dodaj daty

La Spezia
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 27
Sortuj wg::
La Spezia

La Spezia

La Spezia: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu La Spezia? Kliknij tutaj.

La Spezia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 310 opinii

Długi dzień, ale w 100% tego wart! Przewodnicy wykonali świetną robotę organizując tak wiele osób. Planowaliśmy wędrówkę, ale byliśmy wyczerpani i zrezygnowaliśmy. Nie żałuję, chociaż jestem pewien, że powiedzielibyśmy to samo, gdybyśmy pojechali. Jazda autobusem jest wygodna, a po drodze dzielą się zabawnymi faktami i historią. Owoce morza w wioskach są pyszne, więc cieszę się, że obiad zrobiliśmy sami. Widoki z restauracji, w której są, były piękne i musieliśmy wydać więcej $, niż gdybyśmy jedli z grupą. Warte $ dla nas, ale coś warte rozważenia, jeśli masz ograniczony budżet. Jeśli chcesz mieć podobny, piękny widok na lunch, musisz zapłacić wyższe ceny. Spakuj sandały lub ubranie na zmianę, jeśli chcesz wejść do wody i czuć się potem komfortowo. Emma była najlepszym przewodnikiem!! Dziękuję Ci za wszystko. Mack i ja świetnie się bawiliśmy.

Do naszego drogiego przewodnika ADO, co za fantastyczna robota! ⭐️ Wasze podejście do obsługi, Wasza wiedza i chęć wsparcia i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości jest doskonała!!! Bardzo dobra wycieczka!! Uważaj na ludzi, którzy nie są w dobrym stanie (trzeba chodzić nawet, aby znaleźć ciężarówkę transportową, a następnie na stację i odwrotnie, plus miejsca, aby dostać się na punkty widokowe, wszystko bardzo dobrze jak na mój gust 5 gwiazdek! Gratuluję również ANGELICE, która choć nie była naszą przewodniczką, zawsze zwracała uwagę na ogólną obsługę uczestników wycieczki. Gorąco polecam! Zachowaj tego doskonałego ducha służby i życzliwości, otwierasz wiele drzwi ze swoimi przewodnikami "klientami wycieczki"

Mieliśmy dużą grupę z 3 przewodnikami, którzy byli doskonali - Emmą, Marco i Ado. Dzień był bardzo dobrze zorganizowany z naprawdę jasnymi instrukcjami dotyczącymi wszystkich przejść między miastami i rodzajami transportu. Wycieczka była dość brutalna po pierwszej stronie cypla, ale slushier na górze i pływanie na dole sprawiły, że było to warte zachodu, a na koniec wędrówka była dla nas punktem kulminacyjnym wycieczki.

Ado i Emma byli pomocni, zabawni i udzielali jasnych wskazówek na każdym kroku. Jeśli nigdy nie byłeś w Cinque Terre, jest to najlepszy przegląd w każdej wiosce! Oczywiście czas jest zawsze za krótki, ponieważ chcesz doświadczyć wszystkich pięciu. Później dowiesz się, jak samodzielnie wrócić do swojej ulubionej wioski.

Naprawdę fantastycznie, od odbioru przez naszą przewodniczkę Selenę do naszego powrotu do portu wycieczkowego wszystko było idealne. Naprawdę uważny na nasze potrzeby z jasnymi i precyzyjnymi wskazaniami. Dziękuję Ci za wszystko.