Dodaj daty

La Rioja
rekreacja

rekreacja
Liczba znalezionych atrakcji: 33
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Nasze najbardziej polecane La Rioja rekreacja

Z Bilbao: Region winiarski Rioja z winiarnią i Vitoria-Gasteiz

1. Z Bilbao: Region winiarski Rioja z winiarnią i Vitoria-Gasteiz

Udamy się na południe i po wjeździe do regionu winiarskiego Rioja będziemy podziwiać wspaniałe widoki na morze winnic. Przejedziemy przez typowe wioski i niezliczone winiarnie wszelkiego rodzaju. W Laguardia, jednej z najpiękniejszych i najbardziej urokliwych wiosek w La Rioja, rozpoczniemy pieszą wycieczkę po jej historycznym centrum. Obejmuje ona również zwiedzanie z przewodnikiem tradycyjnej winiarni z degustacją wina. Będziemy mieć trochę wolnego czasu w Laguardii. Lunch nie jest wliczony w cenę. Następnie w Vitorii/Gasteiz, stolicy Kraju Basków, odbędziemy przyjemną pieszą wycieczkę po ciekawym centrum. W cenę wliczona jest również degustacja typowych słodyczy w najwyższej jakości baskijskiej czekoladziarni.

Z Bilbao: La Rioja i jej winnice

2. Z Bilbao: La Rioja i jej winnice

Bezpośredni wyjazd do La Rioja, aby dotrzeć do Haro, stolicy wina Rioja, gdzie odwiedzimy CVNE, stuletnią i symboliczną winnicę w okolicy, gdzie odbędziemy wycieczkę z przewodnikiem, w tym degustację wina. Następnie udamy się na pieszą wycieczkę z przewodnikiem po historycznym centrum Haro, spacerując po Plaza de la Paz. Kontynuujemy podróż do pięknego średniowiecznego miasta Laguardia, gdzie rozpoczniemy spacer po malowniczych wąskich uliczkach, a następnie odwiedzimy z przewodnikiem małą tradycyjną winiarnię, gdzie będziemy mogli poznać proces produkcji wina z bardziej znanej perspektywy. Po wizycie będziemy mieli czas wolny na lunch. Przed powrotem do Bilbao przejedziemy przez Elciego, aby odkryć budynek Marqués de Riscal, wybitny przykład nowoczesnej architektury i symbol regionu La Rioja.

Z Bilbao: architektura Rioja i wycieczka po winach

3. Z Bilbao: architektura Rioja i wycieczka po winach

Odkryj zarówno starożytne, jak i współczesne piękno okolicznych miast Bilbao podczas wnikliwej wycieczki. Odwiedź winnice Marques de Riscal i Ysios, aby spojrzeć na innowacyjną architekturę i skosztować win Rioja. Poznaj średniowieczne miasto LaGuardia i zjedz tradycyjny lunch pintxos. Wyrusz z Bilbao, aby zwiedzić winnicę Marques de Riscal, zaprojektowaną przez jednego z czołowych współczesnych architektów, Francka Gehry'ego. Podziwiaj zapierającą dech w piersiach konstrukcję wykonaną z tytanu, stali nierdzewnej, drewna i piaskowca. Skosztuj ich białego wina, czerwonego wina Crianza i wielokrotnie nagradzanej Rioja Reserva. Przejdź do piwnicy Ysios i obserwuj konstrukcję z wieloma elementami architektonicznymi, takimi jak dach, który ma przypominać Sierra Cantabria. Zapraszamy na krótkie wprowadzenie do winnicy i jej procesu produkcji wina, a następnie degustację dwóch wyjątkowych win z przewodnikiem z aperitifem. Wybierz się na spacer po otoczonym murami średniowiecznym mieście LaGuardia, jednym z najpiękniejszych miast w regionie Rioja Alavesa. Spójrz na mury obronne i kręte brukowane uliczki otoczone winnicami i górami. Na koniec zjedz lunch Riojano składający się z 3 tradycyjnych „pintxos” z winem Rioja.

Z San Sebastian/Bilbao/Vitoria: wycieczka po winnicach La Rioja

4. Z San Sebastian/Bilbao/Vitoria: wycieczka po winnicach La Rioja

Odkryj dwie piękne winnice regionu La Rioja z San Sebastian podczas wycieczki z przewodnikiem. Ciesz się winami Rioja, spaceruj po winnicach i poznaj proces produkcji wina podczas wycieczki z przewodnikiem. Po odebraniu z miejsca zakwaterowania ciesz się jazdą przez piękne krajobrazy. Wybierz się na relaksujący spacer po winnicach, poznając proces produkcji wina od zbioru winogron do dojrzewania i zakończ doświadczenie degustacją wina Rioja w każdej winnicy. Podczas wycieczki odwiedzisz także uroczą średniowieczną wioskę Laguardia.

Z San Sebastian/Bilbao/Vitoria: Rioja Wine Tour z lunchem

5. Z San Sebastian/Bilbao/Vitoria: Rioja Wine Tour z lunchem

Ciesz się pełnym doświadczeniem winiarskim w słynnym regionie La Rioja. Odbierz z hotelu w San Sebastian, Bilbao lub Vitorii i wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem do obszaru La Rioja Alavesa, w otoczeniu pięknych krajobrazów. Odwiedź tradycyjną winnicę i weź udział w degustacji. Dowiedz się, jak powstaje wino, odkryj piękną winnicę i wybierz się na wycieczkę po bodega. Udoskonal swoją paletę podczas degustacji wina, a następnie delektuj się pysznym lunchem z lokalnymi produktami, deserami i gamą win starannie wybranych z piwnicy winnicy. Zrelaksuj się, wracając późnym popołudniem do miejsca zakwaterowania, usatysfakcjonowany gastronomicznie i wyposażony w wiedzę nowo odkrytego konesera.

Z Pampeluny lub Logroño: Jednodniowa wycieczka do winiarni Rioja z degustacją

6. Z Pampeluny lub Logroño: Jednodniowa wycieczka do winiarni Rioja z degustacją

Sąsiedni region La Rioja charakteryzuje się tysiącletnią tradycją produkcji wina, która według niektórych pochodzi z czasów rzymskich. W każdym razie wiadomo, że pod koniec XIX wieku winiarze z Bordeaux przybyli na ten obszar, identyfikując odpowiednie cechy jego terenu i klimatu, aby rozpocząć rozległą produkcję, która sprawiła, że DO Rioja jest obecnie najważniejszym w kraju. Skorzystaj z okazji oferowanej przez tę wycieczkę, aby odwiedzić dwie średniej wielkości winiarnie w okolicy (zawsze staramy się trzymać z dala od zatłoczonych grup) i poznać tajniki produkcji wina. Odwiedzimy również średniowieczną wioskę Laguardia, położoną na szczycie wzgórza, aby podziwiać panoramiczny widok na wielką równinę winnic. Przybliżona trasa z Pampeluny: 9:45 Odbiór i wyjazd z Pampeluny 11:00 Wizyta w pierwszej winnicy i degustacja wina 1:00 Wizyta w drugiej winnicy i degustacja wina 2:00 Przyjazd do Laguardii i lekki posiłek. 3:30 Wyjazd z Laguardii 4:45 Powrót do Pampeluny

Z La Rioja: zwiedzanie gajów oliwnych i młyna z degustacją

7. Z La Rioja: zwiedzanie gajów oliwnych i młyna z degustacją

Odwiedź mały, rodzinny młyn oliwny w Galilei, małym miasteczku w dolinie Ocón podczas tej wycieczki z La Rioja. Zobacz gaje oliwne i młyn, zanim skosztujesz oliwek i oliwy z oliwek. Odkryj gaje oliwne otaczające młyn i różne procesy zbioru oliwek. Odkryj sekrety przekształcania świeżych oliwek w słynną na całym świecie oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia. Udaj się na farmę, aby skosztować oliwy z oliwek i oliwek. Pozwól, aby Twój kompetentny przewodnik ujawnił, jak właściwie docenić oliwę z oliwek.

Holbox: Spotkanie z rekinem wielorybim i morska przygoda

8. Holbox: Spotkanie z rekinem wielorybim i morska przygoda

Wyrusz w niezwykłą morską przygodę, aby popływać z największą rybą świata, łagodnym rekinem wielorybim. Ciesz się spotkaniami z innymi gatunkami morskimi, takimi jak manty, delfiny i żółwie, podczas odkrywania dziewiczych wód w pobliżu Cabo Catoche. Odkryj cuda natury morza i zrelaksuj się na pięknych plażach Santa Paula. To jedyne w swoim rodzaju doświadczenie gwarantuje ekscytację, edukację i niezapomniane wspomnienia.

Logroño: Urban Outdoor Escape Room

9. Logroño: Urban Outdoor Escape Room

Zostań bohaterem własnej przygody, ścigając się po ulicach Logroño w grze ucieczki na świeżym powietrzu. Wybierz jedno z dwóch wyzwań i otrzymaj zarówno fizyczne pudełko, jak i cyfrową aplikację, które pomogą Ci poprowadzić Cię przez punkty orientacyjne, takie jak konkatedra Santa María de la Redonda i Paseo del Espolón. Przed przygodą otrzymasz fizyczne pudełko wysłane na Twój adres, zawierające raporty, mapy, zdjęcia i listy. Pobierz aplikację cyfrową i odkryj filmy, gry, wskazówki i informacje o punktach orientacyjnych Logroño . Połącz aplikację i materiały fizyczne, aby rozwiązać zagadkę. Przeglądaj zabytki , takie jak konkatedra Santa María de la Redonda, gdzie możesz stanąć twarzą w twarz z obrazem Ukrzyżowanie włoskiego malarza Miguela Ángela Buonarrotiego. Spaceruj po Paseo del Espolón i odkryj jego pomnik generała Espartera i żywą wystawę kwiatową. Możesz wybrać jedną z dwóch różnych opcji: Zamaskowany morderca Zbadaj tożsamość seryjnego mordercy, który zabił kilka młodych kobiet, transmitując morderstwa w mediach społecznościowych i przenosząc ich ciała w dobrze znane miejsca w Logroño. Włócznia przeznaczenia Zdobądź Włócznię Przeznaczenia, zanim wpadnie w ręce wroga. Za pośrednictwem telegramu wysłanego między dwoma kolaborantami nazistowskich Niemiec historyk Sarah Levi prześledził włócznię przeznaczenia — za pomocą której Rzymianie zabili Jezusa Chrystusa na krzyżu , do Logroño. Teraz Twoim zadaniem jest go zlokalizować.

Madryt: Internetowy plan danych eSIM dla szybkiej sieci 5G/4G w Hiszpanii

10. Madryt: Internetowy plan danych eSIM dla szybkiej sieci 5G/4G w Hiszpanii

Odkryj cuda Hiszpanii, nie tracąc ani chwili! Nasza karta eSIM zapewnia łączność z szybką transmisją danych, niezależnie od tego, czy chcesz uchwycić piękno architektury Barcelony, podzielić się chwilami w Alhambrze, czy poruszać się po tętniących życiem ulicach Madrytu. Jak to działa? 1.Zakup: Wybierz pakiet danych, który pasuje do Twoich planów podróży. 2.Skanuj i aktywuj: Po zakupie otrzymasz kod QR. Zeskanuj go za pomocą urządzenia kompatybilnego z eSIM i gotowe! 3. Pozostań w kontakcie: Ciesz się nieprzerwaną łącznością podczas całej tureckiej przygody. Kompatybilność: Upewnij się, że Twoje urządzenie obsługuje eSIM. Sprawdź naszą listę kompatybilności https://esimfox.com/pages/compatible-devices, aby uzyskać więcej informacji.

La Rioja

La Rioja

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rekreacja w: La Rioja

Oprócz atrakcji typu rekreacja jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: La Rioja?

W: La Rioja są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

La Rioja: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu La Rioja? Kliknij tutaj.