La Quebrada

La Quebrada

La Quebrada – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

*6 godz. Odbiór i dowóz z wszystkich atrakcji terminalu wycieczkowego

1. *6 godz. Odbiór i dowóz z wszystkich atrakcji terminalu wycieczkowego

Po wejściu na pokład udaj się na piękną plażę znajdującą się około 30 minut od molo, gdzie będziesz miał okazję poznać wszystkie ważne fakty dotyczące wypuszczania małego żółwia do Oceanu Spokojnego. Następnie Twoja wycieczka uda się do Kaplicy Pokoju, znajdującej się na szczycie drogiego hotelu Las Brisas, z najpiękniejszym widokiem na Zatokę Acapulco. Po drodze będziesz miał okazję podziwiać ekskluzywną dzielnicę mieszkalną w mieście. Następnie zostaniesz przewieziony główną aleją, aby zobaczyć obszary mieszkalne i zrobić jeszcze jeden przystanek na północy miasta Acapulco. Następnie Twoja wycieczka uda się na rynek miejski, źródło warzyw, owoców, wołowiny, kurczaka i wieprzowiny, podczas gdy Twój przewodnik wyjaśni i rozwinie wszystko, co trzeba wiedzieć o fantastycznym rynku. Później Twoja wycieczka uda się do „La Quebrada”, aby zobaczyć wystawę nurkowania (wstęp wliczony w cenę, jeśli określono). Zrób kolejny postój na zdjęcia na zachodnim wybrzeżu miasta, a następnie jedź tuż obok muralu Diego Rivery, jednego z najwybitniejszych artystów plastyków Meksyku. Nie tracimy czasu na postoje handlowe. Brak pułapek turystycznych.

Popołudniowy rejs tropikalny z Acapulco

2. Popołudniowy rejs tropikalny z Acapulco

Wypłyń na popołudniowy rejs przy dźwiękach tropikalnej muzyki na żywo i wybranych drinków z otwartego baru. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami na zatokę, zobacz prywatne nadmorskie posiadłości gwiazd filmowych i słynne na całym świecie klify La Quebrada, gdzie nurkują z wysokich klifów. Ta wycieczka to naprawdę niezapomniany sposób na przeżycie popołudnia w Acapulco!

*4-godzinna wycieczka brzegiem morza z odbiorem z terminalu statku wycieczkowego.

3. *4-godzinna wycieczka brzegiem morza z odbiorem z terminalu statku wycieczkowego.

Wybierz wspólny lub prywatny dzień zwiedzania Acapulco. Twój przyjazny anglojęzyczny przewodnik poprowadzi Cię wzdłuż Costera, mijając Kaplicę Pokoju położoną na wschodnim wybrzeżu Acapulco, w środku najbardziej ekskluzywnej i bogatej dzielnicy mieszkalnej miasta. Po 30 minutach wycieczka będzie kontynuowana do Costa Azul, typowej dzielnicy klasy średniej w Acapulco. Wycieczka będzie kontynuowana w centrum miasta i okolicy La Quebrada, gdzie zobaczysz wystawę nurkowania z wysokimi klifami (wstęp wliczony w cenę, jeśli wybrano opcję). Później wycieczka zatrzyma się jeszcze raz na zdjęcia w hotelu Casa Blanca. Następnie odwiedzisz mural słynnego meksykańskiego malarza Diego Rivery. Wycieczka zakończy się na przystani wycieczkowej, gdzie zostaniesz wysadzony. Nie tracimy czasu na postoje handlowe. Brak pułapek turystycznych.

0,6 godz. Tour Diving Show Wypuszczanie małego żółwia i wszystkie atrakcje

4. 0,6 godz. Tour Diving Show Wypuszczanie małego żółwia i wszystkie atrakcje

Uprzejmie skontaktuj się ze swoim przyjaznym dostawcą, aby uzyskać szczegóły dotyczące opcji wycieczki. Podczas rejsu Twój przyjazny przewodnik będzie na Ciebie czekał tuż za ostatnią bramką bezpieczeństwa, zanim dotrzesz do ulicy i obok posterunku policji. Zrzut również wliczony w cenę. Skontaktuj się z lokalnym dostawcą, aby określić dokładny czas i miejsce odbioru Podczas pobytu w hotelu przewodnik będzie Cię szukał w holu Twojego ośrodka, obiektu Air B&B lub kondominium. Skontaktuj się z lokalnym dostawcą, aby określić dokładny czas i miejsce odbioru Po wejściu na pokład udaj się na piękną plażę znajdującą się około 30 minut od molo, gdzie będziesz miał okazję poznać wszystkie ważne fakty dotyczące wypuszczania małego żółwia do Oceanu Spokojnego. Następnie Twoja wycieczka uda się do Kaplicy Pokoju, znajdującej się na szczycie drogiego hotelu Las Brisas, z najpiękniejszym widokiem na Zatokę Acapulco. Po drodze będziesz miał okazję podziwiać ekskluzywną dzielnicę mieszkalną w mieście. Następnie zostaniesz przewieziony główną aleją, aby zobaczyć obszary mieszkalne klasy średniej i biednej oraz zrobić jeszcze jeden przystanek na północy miasta Acapulco. Następnie wycieczka uda się na rynek miejski, źródło warzyw, owoców, wołowiny, kurczaka i wieprzowiny, podczas gdy przewodnik wyjaśni i rozwinie wszystko, co trzeba wiedzieć o fantastycznym rynku. Następnie Twoja wycieczka uda się do „La Quebrada”, aby zobaczyć wystawę nurkowania (w cenie, jeśli wybrano opcję prywatną). Zatrzymasz się także na zdjęcia na zachodnim wybrzeżu miasta, a następnie przejedziesz tuż obok muralu Diego Rivery, jednego z najwybitniejszych artystów plastyków Meksyku. Na koniec wycieczka pojedzie do restauracji La Cabaña (jeśli wybrano opcję), gdzie będziesz miał czas na lunch (nie wliczony w cenę), przed powrotem do punktu początkowego.

*Prywatny pokaz Cliff Diver z kolacją +2 drinki +1 drink Sunset

5. *Prywatny pokaz Cliff Diver z kolacją +2 drinki +1 drink Sunset

Wyjedź z holu hotelu klimatyzowaną furgonetką. Twój przyjazny i kompetentny przewodnik / kierowca wyjaśni ci wszystko, co trzeba wiedzieć o Acapulco i jego kultowym pokazie nurkowania z klifów. Udaj się do hotelu Los Flamingos, gdzie będziesz cieszyć się meksykańskim drinkiem i podziwiać najpiękniejszy zachód słońca na świecie. Ten hotel był kiedyś kryjówką Hollywood Gang w Acapulco, a także będziesz miał czas na podziwianie pamiątek tego miejsca. Następnie udaj się na pokaz pokazu nurkowania z klifów w punkcie widokowym z La Perla Super Club. Tutaj zjesz 3-daniową kolację „A La Carte” i kieliszek meksykańskiego wina. Zanim wrócisz do hotelu, zobaczysz dwa ekscytujące programy.

0,4-godzinny rejs lub wycieczka po mieście po hotelach z wysokimi nurkami

6. 0,4-godzinny rejs lub wycieczka po mieście po hotelach z wysokimi nurkami

Uprzejmie skontaktuj się ze swoim przyjaznym dostawcą, aby uzyskać szczegóły dotyczące opcji wycieczki. Podczas rejsu Twój przyjazny przewodnik będzie na Ciebie czekał tuż za ostatnią bramką bezpieczeństwa, zanim dotrzesz do ulicy i obok posterunku policji. Podczas pobytu w hotelu przewodnik będzie Cię szukał w holu Twojego ośrodka, obiektu Air B&B lub kondominium. (jeśli wybrano opcję) Zostaniesz przewieziony klimatyzowaną furgonetką lub samochodem z jednego końca zatoki Acapulco na drugi w ciągu 4 godzin. Przejedziesz przez dawną wioskę rybacką, mijając słynne plaże i centrum miasta. Podróżuj wzdłuż Costera Miguel Aleman do górnej części Puerto Marques, aby podziwiać wspaniałe widoki na wybrzeże, a następnie udaj się do Kaplicy Pokoju położonej na szczycie najwyższej części miasta, w samym środku drogiej dzielnicy mieszkalnej Las Brisas. Twoim ostatecznym celem będzie La Quebrada (zawarta tylko w wersji prywatnej), gdzie zobaczysz światowej sławy nurków skaczących do Pacyfiku. Na życzenie podczas wycieczki będzie również czas na zakupy. Uprzejmie skontaktuj się ze swoim przyjaznym dostawcą, aby uzyskać szczegóły dotyczące opcji wycieczki.

* Kolacja z tacos dla pastora zapaśniczego Lucha Libre tylko w niedziele

7. * Kolacja z tacos dla pastora zapaśniczego Lucha Libre tylko w niedziele

Prosimy o kontakt z lokalnym dostawcą w celu ustalenia dokładnego czasu i miejsca odbioru. Przedstaw słynnych na całym świecie nurków High Cliff Divers Ciesz się autentyczną meksykańską nocą w Acapulco, w tym piwem i tacos, podczas jednego z najpopularniejszych wydarzeń sportowych w Meksyku: Lucha Libre. Zobaczysz mecz i poczujesz ducha walki tych zamaskowanych mężczyzn na ringu. Twoja wycieczka obejmuje obiad, piwo i transport. Daj nam szansę bycia Twoim przewodnikiem, a gwarantujemy, że Twoja wycieczka z nami będzie skierowaniem Twojej wizyty do Acapulco.

High Cliff Divers by Night z kolacją z Acapulco

8. High Cliff Divers by Night z kolacją z Acapulco

Poczuj wyrafinowaną atmosferę Club La Perla, położonego na niebezpiecznych klifach La Quebrada. Ciesz się wspaniałą kolacją, podczas gdy nieustraszeni nurkowie wykonują na twoich oczach spektakularne skoki do oceanu poniżej.

Acapulco: półdniowa wycieczka po mieście i nurkowanie z klifów La Quebrada

9. Acapulco: półdniowa wycieczka po mieście i nurkowanie z klifów La Quebrada

Wybierz się na półdniową wycieczkę po Acapulco na meksykańskim wybrzeżu Pacyfiku i zobacz wszystkie główne atrakcje tego kosmopolitycznego miasta portowego. Pojedziesz wzdłuż Scenic Highway, zatrzymując się, aby zrobić zdjęcia pięknej zatoki Acapulco, jednego z najbardziej znanych i lubianych kurortów nadmorskich w Meksyku. Zatrzymasz się również na lokalnym targu sztuki i rzemiosła, gdzie możesz kupić jednorazowe prezenty. Ciesz się najbardziej atrakcyjnymi miejscami w 3 obszarach portowych, Diamante, Dorado i Tradicional. Rób najlepsze zdjęcia zatoki, poznaj kaplicę La Paz i mural Diego Rivery. Po zwiedzeniu ruchliwej strefy hotelowej i głównego placu starego Acapulco, gdzie niegdyś hotele posiadały hollywoodzkie gwiazdy, takie jak John Wayne, udaj się do Quebrada Cliffs, aby obejrzeć śmiałych Cliff Divers. Ta grupa profesjonalnych nurków wysokich wykonuje dzień i noc, skacząc ze stromych klifów wąwozu Quebrada do morza daleko w dole.

*Acapulco: Prywatna luksusowa kolacja, napoje i nurkowanie w wysokich klifach

10. *Acapulco: Prywatna luksusowa kolacja, napoje i nurkowanie w wysokich klifach

Twój kierowca punktualnie odbierze Cię z holu Twojego hotelu i zabierze do jednej z najlepszych restauracji w Acapulco, gdzie będziesz cieszyć się wspaniałą trzydaniową kolacją i jednym drinkiem z fantastycznym widokiem na zatokę Acapulco. Następnie przewodnik poprowadzi Cię do nurków z wysokich klifów w La Quebrada, wyjaśniając po drodze kilka interesujących faktów na temat Acapulco. Tam będziesz mógł cieszyć się dwoma bezpłatnymi domowymi napojami. Po wystawie nurkowej zostaniesz odwieziony do hotelu. To prawdziwie magiczny i romantyczny wieczór w Acapulco.

Liczba znalezionych atrakcji: 17
Sortuj wg::

La Quebrada – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

*6 godz. Odbiór i dowóz z wszystkich atrakcji terminalu wycieczkowego

*6 godz. Odbiór i dowóz z wszystkich atrakcji terminalu wycieczkowego

Po wejściu na pokład udaj się na piękną plażę znajdującą się około 30 minut od molo, gdzie będziesz miał okazję poznać wszystkie ważne fakty dotyczące wypuszczania małego żółwia do Oceanu Spokojnego. Następnie Twoja wycieczka uda się do Kaplicy Pokoju, znajdującej się na szczycie drogiego hotelu Las Brisas, z najpiękniejszym widokiem na Zatokę Acapulco. Po drodze będziesz miał okazję podziwiać ekskluzywną dzielnicę mieszkalną w mieście. Następnie zostaniesz przewieziony główną aleją, aby zobaczyć obszary mieszkalne i zrobić jeszcze jeden przystanek na północy miasta Acapulco. Następnie Twoja wycieczka uda się na rynek miejski, źródło warzyw, owoców, wołowiny, kurczaka i wieprzowiny, podczas gdy Twój przewodnik wyjaśni i rozwinie wszystko, co trzeba wiedzieć o fantastycznym rynku. Później Twoja wycieczka uda się do „La Quebrada”, aby zobaczyć wystawę nurkowania (wstęp wliczony w cenę, jeśli określono). Zrób kolejny postój na zdjęcia na zachodnim wybrzeżu miasta, a następnie jedź tuż obok muralu Diego Rivery, jednego z najwybitniejszych artystów plastyków Meksyku. Nie tracimy czasu na postoje handlowe. Brak pułapek turystycznych.

Popołudniowy rejs tropikalny z Acapulco

Popołudniowy rejs tropikalny z Acapulco

Wypłyń na popołudniowy rejs przy dźwiękach tropikalnej muzyki na żywo i wybranych drinków z otwartego baru. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami na zatokę, zobacz prywatne nadmorskie posiadłości gwiazd filmowych i słynne na całym świecie klify La Quebrada, gdzie nurkują z wysokich klifów. Ta wycieczka to naprawdę niezapomniany sposób na przeżycie popołudnia w Acapulco!

*4-godzinna wycieczka brzegiem morza z odbiorem z terminalu statku wycieczkowego.

*4-godzinna wycieczka brzegiem morza z odbiorem z terminalu statku wycieczkowego.

Wybierz wspólny lub prywatny dzień zwiedzania Acapulco. Twój przyjazny anglojęzyczny przewodnik poprowadzi Cię wzdłuż Costera, mijając Kaplicę Pokoju położoną na wschodnim wybrzeżu Acapulco, w środku najbardziej ekskluzywnej i bogatej dzielnicy mieszkalnej miasta. Po 30 minutach wycieczka będzie kontynuowana do Costa Azul, typowej dzielnicy klasy średniej w Acapulco. Wycieczka będzie kontynuowana w centrum miasta i okolicy La Quebrada, gdzie zobaczysz wystawę nurkowania z wysokimi klifami (wstęp wliczony w cenę, jeśli wybrano opcję). Później wycieczka zatrzyma się jeszcze raz na zdjęcia w hotelu Casa Blanca. Następnie odwiedzisz mural słynnego meksykańskiego malarza Diego Rivery. Wycieczka zakończy się na przystani wycieczkowej, gdzie zostaniesz wysadzony. Nie tracimy czasu na postoje handlowe. Brak pułapek turystycznych.

0,6 godz. Tour Diving Show Wypuszczanie małego żółwia i wszystkie atrakcje

0,6 godz. Tour Diving Show Wypuszczanie małego żółwia i wszystkie atrakcje

Uprzejmie skontaktuj się ze swoim przyjaznym dostawcą, aby uzyskać szczegóły dotyczące opcji wycieczki. Podczas rejsu Twój przyjazny przewodnik będzie na Ciebie czekał tuż za ostatnią bramką bezpieczeństwa, zanim dotrzesz do ulicy i obok posterunku policji. Zrzut również wliczony w cenę. Skontaktuj się z lokalnym dostawcą, aby określić dokładny czas i miejsce odbioru Podczas pobytu w hotelu przewodnik będzie Cię szukał w holu Twojego ośrodka, obiektu Air B&B lub kondominium. Skontaktuj się z lokalnym dostawcą, aby określić dokładny czas i miejsce odbioru Po wejściu na pokład udaj się na piękną plażę znajdującą się około 30 minut od molo, gdzie będziesz miał okazję poznać wszystkie ważne fakty dotyczące wypuszczania małego żółwia do Oceanu Spokojnego. Następnie Twoja wycieczka uda się do Kaplicy Pokoju, znajdującej się na szczycie drogiego hotelu Las Brisas, z najpiękniejszym widokiem na Zatokę Acapulco. Po drodze będziesz miał okazję podziwiać ekskluzywną dzielnicę mieszkalną w mieście. Następnie zostaniesz przewieziony główną aleją, aby zobaczyć obszary mieszkalne klasy średniej i biednej oraz zrobić jeszcze jeden przystanek na północy miasta Acapulco. Następnie wycieczka uda się na rynek miejski, źródło warzyw, owoców, wołowiny, kurczaka i wieprzowiny, podczas gdy przewodnik wyjaśni i rozwinie wszystko, co trzeba wiedzieć o fantastycznym rynku. Następnie Twoja wycieczka uda się do „La Quebrada”, aby zobaczyć wystawę nurkowania (w cenie, jeśli wybrano opcję prywatną). Zatrzymasz się także na zdjęcia na zachodnim wybrzeżu miasta, a następnie przejedziesz tuż obok muralu Diego Rivery, jednego z najwybitniejszych artystów plastyków Meksyku. Na koniec wycieczka pojedzie do restauracji La Cabaña (jeśli wybrano opcję), gdzie będziesz miał czas na lunch (nie wliczony w cenę), przed powrotem do punktu początkowego.

*Prywatny pokaz Cliff Diver z kolacją +2 drinki +1 drink Sunset

*Prywatny pokaz Cliff Diver z kolacją +2 drinki +1 drink Sunset

Wyjedź z holu hotelu klimatyzowaną furgonetką. Twój przyjazny i kompetentny przewodnik / kierowca wyjaśni ci wszystko, co trzeba wiedzieć o Acapulco i jego kultowym pokazie nurkowania z klifów. Udaj się do hotelu Los Flamingos, gdzie będziesz cieszyć się meksykańskim drinkiem i podziwiać najpiękniejszy zachód słońca na świecie. Ten hotel był kiedyś kryjówką Hollywood Gang w Acapulco, a także będziesz miał czas na podziwianie pamiątek tego miejsca. Następnie udaj się na pokaz pokazu nurkowania z klifów w punkcie widokowym z La Perla Super Club. Tutaj zjesz 3-daniową kolację „A La Carte” i kieliszek meksykańskiego wina. Zanim wrócisz do hotelu, zobaczysz dwa ekscytujące programy.

0,4-godzinny rejs lub wycieczka po mieście po hotelach z wysokimi nurkami

0,4-godzinny rejs lub wycieczka po mieście po hotelach z wysokimi nurkami

Uprzejmie skontaktuj się ze swoim przyjaznym dostawcą, aby uzyskać szczegóły dotyczące opcji wycieczki. Podczas rejsu Twój przyjazny przewodnik będzie na Ciebie czekał tuż za ostatnią bramką bezpieczeństwa, zanim dotrzesz do ulicy i obok posterunku policji. Podczas pobytu w hotelu przewodnik będzie Cię szukał w holu Twojego ośrodka, obiektu Air B&B lub kondominium. (jeśli wybrano opcję) Zostaniesz przewieziony klimatyzowaną furgonetką lub samochodem z jednego końca zatoki Acapulco na drugi w ciągu 4 godzin. Przejedziesz przez dawną wioskę rybacką, mijając słynne plaże i centrum miasta. Podróżuj wzdłuż Costera Miguel Aleman do górnej części Puerto Marques, aby podziwiać wspaniałe widoki na wybrzeże, a następnie udaj się do Kaplicy Pokoju położonej na szczycie najwyższej części miasta, w samym środku drogiej dzielnicy mieszkalnej Las Brisas. Twoim ostatecznym celem będzie La Quebrada (zawarta tylko w wersji prywatnej), gdzie zobaczysz światowej sławy nurków skaczących do Pacyfiku. Na życzenie podczas wycieczki będzie również czas na zakupy. Uprzejmie skontaktuj się ze swoim przyjaznym dostawcą, aby uzyskać szczegóły dotyczące opcji wycieczki.

* Kolacja z tacos dla pastora zapaśniczego Lucha Libre tylko w niedziele

* Kolacja z tacos dla pastora zapaśniczego Lucha Libre tylko w niedziele

Prosimy o kontakt z lokalnym dostawcą w celu ustalenia dokładnego czasu i miejsca odbioru. Przedstaw słynnych na całym świecie nurków High Cliff Divers Ciesz się autentyczną meksykańską nocą w Acapulco, w tym piwem i tacos, podczas jednego z najpopularniejszych wydarzeń sportowych w Meksyku: Lucha Libre. Zobaczysz mecz i poczujesz ducha walki tych zamaskowanych mężczyzn na ringu. Twoja wycieczka obejmuje obiad, piwo i transport. Daj nam szansę bycia Twoim przewodnikiem, a gwarantujemy, że Twoja wycieczka z nami będzie skierowaniem Twojej wizyty do Acapulco.

High Cliff Divers by Night z kolacją z Acapulco

High Cliff Divers by Night z kolacją z Acapulco

Poczuj wyrafinowaną atmosferę Club La Perla, położonego na niebezpiecznych klifach La Quebrada. Ciesz się wspaniałą kolacją, podczas gdy nieustraszeni nurkowie wykonują na twoich oczach spektakularne skoki do oceanu poniżej.

Acapulco: półdniowa wycieczka po mieście i nurkowanie z klifów La Quebrada

Acapulco: półdniowa wycieczka po mieście i nurkowanie z klifów La Quebrada

Wybierz się na półdniową wycieczkę po Acapulco na meksykańskim wybrzeżu Pacyfiku i zobacz wszystkie główne atrakcje tego kosmopolitycznego miasta portowego. Pojedziesz wzdłuż Scenic Highway, zatrzymując się, aby zrobić zdjęcia pięknej zatoki Acapulco, jednego z najbardziej znanych i lubianych kurortów nadmorskich w Meksyku. Zatrzymasz się również na lokalnym targu sztuki i rzemiosła, gdzie możesz kupić jednorazowe prezenty. Ciesz się najbardziej atrakcyjnymi miejscami w 3 obszarach portowych, Diamante, Dorado i Tradicional. Rób najlepsze zdjęcia zatoki, poznaj kaplicę La Paz i mural Diego Rivery. Po zwiedzeniu ruchliwej strefy hotelowej i głównego placu starego Acapulco, gdzie niegdyś hotele posiadały hollywoodzkie gwiazdy, takie jak John Wayne, udaj się do Quebrada Cliffs, aby obejrzeć śmiałych Cliff Divers. Ta grupa profesjonalnych nurków wysokich wykonuje dzień i noc, skacząc ze stromych klifów wąwozu Quebrada do morza daleko w dole.

*Acapulco: Prywatna luksusowa kolacja, napoje i nurkowanie w wysokich klifach

*Acapulco: Prywatna luksusowa kolacja, napoje i nurkowanie w wysokich klifach

Twój kierowca punktualnie odbierze Cię z holu Twojego hotelu i zabierze do jednej z najlepszych restauracji w Acapulco, gdzie będziesz cieszyć się wspaniałą trzydaniową kolacją i jednym drinkiem z fantastycznym widokiem na zatokę Acapulco. Następnie przewodnik poprowadzi Cię do nurków z wysokich klifów w La Quebrada, wyjaśniając po drodze kilka interesujących faktów na temat Acapulco. Tam będziesz mógł cieszyć się dwoma bezpłatnymi domowymi napojami. Po wystawie nurkowej zostaniesz odwieziony do hotelu. To prawdziwie magiczny i romantyczny wieczór w Acapulco.

Acapulco: Najciekawsze atrakcje

La Quebrada: Wycieczki i bilety

Meksyk: Ciekawe miejsca

La Quebrada: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu La Quebrada? Kliknij tutaj.

La Quebrada: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(25 recenzji)