Atrakcje i wycieczki La Oliva

Najciekawsze atrakcje

La Oliva – najciekawsze atrakcje

La Oliva: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu La Oliva? Kliknij tutaj.

La Oliva: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 244 opinii

Calderón hondo, spektakularny! Gdy dotrzesz do krateru, obejdziesz się dookoła (wyposażone gry, co nie jest zbyt trudne, ale też nie jest łatwo poruszać się wśród skał wulkanicznych) i z najwyższej części będziesz miał rewelacyjny widok. Przewodnik Alfredo był super! Niezwykle dostępny i gotowy odpowiedzieć na każdą ciekawość. Zdecydowanie polecam

Doskonały . Przewodnik, środowisko, wycieczka w ogóle. Bardzo krótko nie w czasie, jeśli we wszystkim, co można zobaczyć, zasłużyłoby na trochę dłużej lub odwiedzenie większej liczby obszarów lub miejsc. Polecam, szczególnie ceniąc sobie pracę przewodnika ze wszystkimi jego komentarzami. Dziękuję.

Bardzo ładna trasa, która nie jest zbyt długa i niezbyt krótka. Przewodnik Alfredo jest bardzo przyjazny i może udzielić wielu interesujących informacji na temat wulkanów. Ogólnie udana trasa obejmująca piękne zdjęcia. Pozdrawiam Madeleine i Niklas :)

Alfredo był tak kompetentny i przyjazny. Naprawdę zrobiłem trasę. Piękny scenariusz. Zarezerwowałbym dalsze wycieczki, gdyby miał więcej czasu, ale zdecydowanie poleciłbym wycieczkę i firmę.

Wizyta w dużym wulkanu z odbiorem z zakwaterowania. Polecam fantastyczny przyjazny przewodnik.