Wycieczka całodniowa

Z Palau: całodniowy rejs do wysp La Maddalena

Z Palau: całodniowy rejs do wysp La Maddalena

Organizator atrakcji: Linea delle Isole - Sea Star
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 207,53 zł za osobę

Przeglądaj archipelag La Maddalena podczas całodniowego rejsu po Sea Star. Ciesz się czasem na wyspach plaż i pływaj z łodzi. Dodaj niezapomniany dzień na morzu do wakacji na Sardynii.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 7 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski, włoski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Ciesz się zapierającą dech w piersiach panoramą archipelagu, relaksując się w komfortowych warunkach na pokładzie motorówki
 • Zrelaksuj się na białych piaszczystych plażach, rozkoszując się cudownym słońcem
 • Pływaj w niewiarygodnie krystalicznie czystych, akwamarynowych wodach, z plaży i na przystanku?
Pełny opis

Wyrusz w przygodę, aby odkryć oszałamiające wybrzeże i odległe wyspy Sardynii na łodzi. Wyrusz w rejs na wyspy Spargi, La Maddalena i Santa Maria i ciesz się ich dziewiczymi plażami, wodami i przyrodą.

Zameldowanie między 9 a 10:15, wyjazd z Palau o 10:30 i rejs na cudowną wyspę Spargi. Po przybyciu łodzi zabierz swoje torby plażowe prosto na białe piaszczyste plaże Cala Corsara i wybierz się na opalanie, nurkowanie z rurką lub odkrywanie niektórych historycznych cech zatoki. Opuść wyspę Spargi i idź wzdłuż wybrzeża w kierunku wyspy Budelli, aby zrobić przystanek fotograficzny na słynnej Różowej Plaży „Spiaggia Rosa”. Wejdź do naturalnego basenu Porto Della Madonna na zdjęcia, gdzie szmaragdowy kolor wody zapiera dech w piersiach. Udaj się na wyspę Santa Maria na nasz następny przystanek na plaży, po raz kolejny możesz łatwo wysiąść z łodzi ze swoimi rzeczami, aby się opalać, popływać lub wybrać się na piękny spacer do starej latarni morskiej na wyspie. Ostatni przystanek jest różny — w poniedziałki, wtorki i piątki po Santa Maria odwiedzimy wyspę Caprera na fantastyczny przystanek na kąpiel w naturalnym akwarium w Cala Coticcio (Tahiti). W środę, czwartek, sobotę i niedzielę, ostatni przystanek po Santa Maria znajduje się w uroczym historycznym centrum wyspy macierzystej, La Maddalena, na zakupy i zwiedzanie. Powrót do Palau około 17-17:30.

Wliczone w cenę
 • Rejs statkiem
 • Kapitan/przewodnik
 • Podatki za wjazd do Parku Narodowego Wysp La Maddalena
 • Komentarz na żywo na pokładzie
 • Toalety publiczne
 • Dodatek paliwowy
 • Opłata za wstęp do gminy La Maddalena (5 € za osobę)
 • Jedzenie lub napoje
 • Sprzęt do nurkowania
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki może zależeć od wybranej opcji.

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Pasażerowie opuszczają łódź tylko na La Maddalena, Santa Maria i na wyspie Spargi. Wszystkie inne wymienione plaże będą widoczne tylko z łodzi?
 • Wszyscy pasażerowie udający się na archipelag La Maddalena muszą uiścić opłatę za wstęp do gminy La Maddalena w wysokości 5 € (za osobę). Jest to osobny bilet, który można kupić u dostawcy lub w kasie w Palau przed odlotem
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,2 /5

na podstawie 675 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,2/5
 • Transport
  4,3/5
 • Jakość/cena
  4,1/5
 • Bezpieczeństwo
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Naprawdę wspaniałe doświadczenie! Jeśli przyjedziesz na Sardynię, a nie, pożałujesz. Pierwsza aresztowana nieliczna grupa jest niesamowita. Małe mieszkanie, bo żeby zjeść, ludzie przychodzą do nas, staramy się mówić po angielsku lub hiszpańsku, ale członek załogi nic nie rozumie, więc bierzemy to trochę na chybił trafił. Posiłek jest bardzo dobry i gotowany na miejscu, ale stosunkowo drogi jak na podaną porcję, podobnie jak na przekąskę naleśnik wielkości mojej dłoni za 5,50 euro jest przesadzony. Ale hej, nie przyjeżdżamy tu jeść, ale podziwiać ten wspaniały krajobraz! Zapierający dech w piersiach.

Czytaj dalej

6 września 2021

Dobra opcja wycieczki, dobrze zorganizowana. Miejsca postoju są piękne, ale pełne ludzi. Gdy tylko wyjechaliśmy z Porto, zapytali, kto chce zjeść lunch. Obiad składał się z małży z bardzo dobrym sosem, które kosztowały 10 euro za porcję. Bardzo przyjazna załoga. Myślę, że na trasie powinno być mniej osób. Łódź była w pełni załadowana.

3 września 2021

Wycieczka była piękna morze jest pokazem, nie podobało mi się to, że powiadomili nas zaledwie dzień wcześniej, aby powiedzieć nam, że nie dali nam lunchu na pokładzie, kiedy mogli to powiedzieć w momencie rezerwacji, z powodu Covid rządzi… Szkoda tylko, że zasada dla covid nie dotyczyła odległości co najmniej 1 m, bo jeśli zasada na obiad jest ważna, to zasada dotyczy również odległości między ludźmi, (która nie była tam) W związku z tym uznałem to za pewną wymówkę, również dlatego, że podczas wycieczki do Asinary następnego dnia zjedliśmy lunch.

Czytaj dalej

10 sierpnia 2020

Numer identyfikacyjny produktu: 46596