Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Kutná Hora

Wycieczki dostępne w dniu

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 16
Sortuj według:

Kutná Hora: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kutná Hora? Kliknij tutaj.

Kutná Hora: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2127 opinii

Wszystko na czas i wizyty zgodnie z planem.

W szczególny sposób pragnę wyrazić swoją wdzięczność młodej damie, która nas prowadziła, której imię niestety w tej chwili mi umyka. Byliśmy nieliczni (rodzina z Kalifornii) i byłem jedynym Włochem. Przemawiała do nas z takim entuzjazmem i kompletnością godną podziwu... jakbyśmy byli dwustu osobami. Bardzo pozytywnie oceniam ten sposób szanowania nas jako ludzi.

Absolutnie wspaniały dzień. nasz przewodnik LIYM był bardzo pouczający i bardzo miły przewodnik. Dzień poszedł z propozycją wojskową!. Transport tam iz powrotem był mierzony co do minuty, bez czekania. Nasza grupa zjadła lunch i w ciągu kilku minut mieliśmy nasz stolik i podaliśmy go w bardzo ruchliwej restauracji! ......

Bardzo dobra organizacja - polecam wszystkim!

Wycieczka przebiegła bardzo sprawnie. Otrzymaliśmy telefon od organizatorów, jak bus stał już pod hotelem, wszyscy uczestnicy byli szybko odebrani, podobnie jak my. Przewodnik opowiadał o historii Pragi i mijanych miejsc już od początku wycieczki. Angielski i rosyjski - perfekt. Obowiązkowy punkt programu!

Absolutnie łatwa do zarezerwowania i doskonale zorganizowana, super przewodnik Petra, trochę angielskiego to zaleta, aby dowiedzieć się więcej niż tylko zobaczyć, gotycka katedra św. Barbary jest drugą atrakcją tej wycieczki! ! świetnie się bawimy, do zobaczenia w Berlinie!!

Mieliśmy najlepszego przewodnika z Kolorado. Nie jestem pewna ale chyba Dave. Dziękuje za cudowna wspólna podróż, napewno wrócę do Pragi na inne ciekawe wycieczki! Dusya from Moscow and Suzi from Warsaw