Atrakcje i wycieczki
Kuta

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Kuta – najciekawsze atrakcje

Kuta: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kuta? Kliknij tutaj.

Kuta: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 4319 opinii

zabrano nas do 3 miejsc do nurkowania z rurką, przewodnicy byli tak pomocni i troskliwi, że pozostali blisko nas, abyśmy czuli się bezpiecznie. Widziałem wiele ryb i koralowców, ale niestety nie widziałem mant, najwyraźniej mantas przybyły od lipca do września, ale to szczęście. lunch był zachwycający i prosty, potem popłynęliśmy kajakiem w namorzynie, co było zabawne. instrukcje były jasne i zabawne gospodarze.

Wycieczka była dla nas idealna i zaprowadziła nas do wielu miejsc w jeden dzień. Przewodnik był świetny, szybki, bardzo ostrożny kierowca i opracował nasz plan podróży. Uwielbialiśmy 1 milę Campuhsn Ridge Walk, pola ryżowe i Bird Park. Powinniśmy mieć trochę indonezyjskich $, aby zapłacić za małe opłaty za wstęp, ale nasz wspaniały przewodnik pokrył to i spłaciliśmy mu w dolarach. Świetny dzień!!

A great trip - the guide took us to all planned places, he offered advice and help. We had enough time everywhere. Competent guide, rode safely, spoke English well. I would highly recommend!

Mój kierowca przyjechał wcześnie, aby mnie odebrać i był świetny. Na lotnisku spotkał mnie portier, który ponownie pomógł mi z bagażami. Świetne doświadczenie

Fantastyczna przygoda, sprawna organizacj@, przemili ludzie, smaczne jedzenie. To co zobaczysz nurkując nie do opisania