Night Tour z Petronas Towers, Kuala Lumpur

Numer identyfikacyjny produktu: 63686

Od 384 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
4 godz.
Bez kolejki
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski
Dla osób na wózkach inwalidzkich

Odbiór z miejsca zakwaterowania

Hotel (tylko Kuala Lumpur)

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Ciesz transfer z hotelu
 • Odwiedź China Town i cieszyć się zakupami
 • Capture swoje piękne wspomnienia za pomocą kamery na Petronas Twin Towers
 • Zjeść kolację w restauracji z tradycyjnym lokalizacji spektaklu tanecznego
 • Blink w Niezależnego Rynku z pięknym kolorowym światłem
Wycieczka w skrócie
Odwiedź olśniewające Petronas Towers kontynuować niezapomniane zakupy na nocnym bazarze China Town z szybkiego zatrzymania, aby cieszyć się pięknym widokiem na Plac Merdeka i zakończyć wspaniałej kolacji w Saloma, w towarzystwie pięknej muzyki.
Tego możesz się spodziewać
Ta fascynująca podróż zaczyna się wygodny hotel pick-up i nadal z wizytą do jednego z najbardziej imponujących i kultowych zabytków Kuala Lumpur - Petronas Twin Towers. Poczuj czasu zamrożenia jak spojrzenie w dół z wysokości 452 metrów na mieście Kuala Lumpur rozpiętej pod nogami. Weź niezapomniane fotografie miasta z obserwacji biurku słynnej Sky Bridge, unoszące się nad ziemią niczym wspaniałego statku kosmicznego. To przeżycie pozostanie z tobą na zawsze! Nadszedł czas, a następnie, do ustąpienia z zapierającym dech w piersiach wysokości Petronas Towers i nurkowania do tętniącego życiem nocnym życiem Kuala Lumpur. Chinatown Night Bazaar zakupów jest atrakcją nie zapomną najbliższym czasie. Zmieszany z dawnych chińskich sklepach w wąskich uliczkach Chinatown, znajdziesz szeroki wachlarz sprzedającą towarów różnego rodzaju: buty, odzież, gadżety, przypraw i tradycyjnych chińskich dań, takich jak nasi lemak i Hainanese ryżu kurczaka. A jeśli to nie wystarczy, Chinatown oferuje swoim gościom możliwość zwiedzenia najwspanialszych przykładów świątyń hinduistycznych, które można znaleźć w Kuala Lumpur - wspaniały Świątynia Sri Mahamariamman i Świątynia Chan Zobacz Shu Yuen między innymi.

Następny zostaniesz przeniesiony na Plac Merdeka cieszyć się pięknymi widokami oświetlonego nocnego miasta. Będąc jedną z największych atrakcji w Kuala Lumpur, Plac Merdeka to eklektyczna synergia nowoczesnych projektów architektonicznych i klasycznych arcydzieł kolonialnych. Padang 200-metrowy (zielone pole) dla lat zachowała swój status największego odcinku zieleni, które można znaleźć w Kuala Lumpur. Uchwyć niezapomniane chwile w aparacie jak przejść przez majestatyczne budynki Royal Selangor Club i Kościoła Mariackiego.

Aby zaokrąglić tę niesamowitą podróż, wypełnione pięknymi widokami i wspaniałe chwile, będziesz miał kolację w jednej z najbardziej znanych restauracji w Kuala Lumpur. Saloma Teatr Restauracja oferuje szeroki wybór tradycyjnych dań kuchni malezyjskiej, a następnie przez doskonałymi parametrami kultury tańca. Ciesz się wykwintne składanka taniec przedstawiający różnych ras, kultur i kostiumy, w tym Malezji, indyjskie, chińskie, portugalskie i Minangkabau. 1-godzinny show w wykonaniu 18 Saloma tancerzy nie pozostawi nikogo obojętnym. Nie zapomnij spróbować pyszne dania Malay Kampong stylu serwowane TIFFIN styl i przepysznych nasi goreng Kampung - ryż smażony z anchois i mnóstwem malezyjskich przypraw. Wreszcie, zostaniesz przeniesiony z powrotem do hotelu, gdzie można odpocząć po dniu pełnym radości i podniecenia.
Wliczone w cenę
 • Hotel pick-up & drop-off
 • obserwacja bilety biurko Petronas Twin Tower
 • 4-godzinne zwiedzanie miasta
 • Kolacja w lokalnej restauracji
 • anglojęzycznym kierowca / przewodnik
Niewliczone w cenę
 • Napiwki (opcjonalnie)
 • Żywność i napoje z wyjątkiem kolacji
 • wydatki osobiste
Co trzeba wiedzieć
Objazd trasy i mogą ulec zmianie bez uprzedzenia ze względu na nieprzewidziane okoliczności (jeśli występują). Zostaniesz poinformowany o zmianie jak najszybciej lub otrzymać pełny zwrot pieniędzy.

W każdy poniedziałek Twin Tower jest zamknięty, więc trasa zostanie zastąpiony wieży Kuala Lumpur.

Od 384 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 4)

Organizator:

Tripmakers Online Tours

Numer identyfikacyjny produktu: 63686