Ksar Aït Benhaddou

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Ksar Aït Benhaddou: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ksar Aït Benhaddou? Kliknij tutaj.

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 739 opinii

Eamon był naszym kierowcą i przewodnikiem i był fantastyczny. On rzeczywiście odbył trasę! Pełen lokalnej wiedzy poprowadził wycieczkę w naszym tempie, dając nam mnóstwo czasu na robienie zdjęć itp. Od ośnieżonych szczytów gór Atlas do gorących pustynnych równin. Zaproponował również, że będzie naszym przewodnikiem w Benhaddou i zabrał nas na sam szczyt wioski do domu rodziny, którą znał. Kiedy powiedziałem, że krajobrazy są piękne, starał się zabrać nas do domu malowniczą trasą, która była niesamowita, chociaż trwała znacznie dłużej. To była zdecydowanie najlepsza podróż, jaką odbyłem w Marrakeszu i chociaż długi dzień był jednym, który zapamiętam z właściwych powodów. Wielkie dzięki Eamon

Naprawdę podobała mi się ta podróż. Byłem trochę zdenerwowany po przeczytaniu niektórych opinii, które opisywały tę wycieczkę jako transfer między stronami, ale Abdul upewniał się, że przekazuje nam wiele interesujących informacji na każdym zatrzymanym przystanku.

Krajobrazy zapierają dech w piersiach, przewodnik (Mohamed O.) bardzo miły i otwarty. Przystanek w Górach Atlas pozwala na zapierające dech w piersiach widoki. Warto odwiedzić Atlas Studios. Uwaga, droga jest długa (3h-4h) i bardzo kręta z Marrakeszu.

Podróż była idealna! Piękne krajobrazy, przyjaźni i pomocni przewodnicy, piękna przyroda. Transport był dobry, kierowcy spotkali się rano, autobus był super czysty i super nowoczesny. Podróż była trochę dłuższa niż oczekiwano, wróciliśmy o 21.

Great experience. Beautiful views of Atlas mountains and amazing visit in Atlas Studio. Driver very helpful and friendly.