Wybierz daty

Krzywa Wieża w Pizie

Liczba znalezionych atrakcji: 92
Sortuj według:
Strona 1 z 6

Krzywa Wieża w Pizie: najlepsze atrakcje w pobliżu

Krzywa Wieża w Pizie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Krzywa Wieża w Pizie? Kliknij tutaj.

Krzywa Wieża w Pizie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 14 097 opinii

Łatwy w zakupie. Bardzo proste i wygodne było po prostu pokazanie naszego biletu w szatni (aby zostawić nasze torby) i przy wejściu do wieży. Wspinaczka po schodach była łatwa, choć trochę męcząca (jak to zwykle bywa w przypadku wspinaczki) i momentami czuliśmy lekkie przechylenie w drodze powrotnej. Było wyjątkowym doświadczeniem, polecam wejść przynajmniej raz!

Jedna z najlepszych wycieczek pod względem ceny i atrakcji. Wspólne zwiedzanie tych miejsc w ciągu jednego dnia to duża zaleta, jeśli masz ograniczony czas. Przewodnik jest wyjątkowo dobry (Alessandro), z doskonałym angielskim. Kierowca autobusu jest doskonały (Danielle, o ile pamiętam) z serdecznym uśmiechem na każdym przystanku.

Alice była absolutną gwiazdą. Niezwykle kompetentny, pomocny i miły. Będziesz miał szczęście, mając ją za przewodnika. Wybierz obiad! To świetny czas z grupą i wspaniałe jedzenie

Wycieczka jest fajna, tylko dają bardzo mało czasu oczekiwania. Ponieważ są 3 różne miejsca, a każde miejsce jest oddalone o godzinę drogi.

Niesamowite doświadczenie! Wszystko super dobrze! gorąco polecam