Wybierz daty

Królewskie Ogrody Botaniczne w Kew

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj według:

Królewskie Ogrody Botaniczne w Kew: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Królewskie Ogrody Botaniczne w Kew? Kliknij tutaj.

Królewskie Ogrody Botaniczne w Kew: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 3089 opinii

Karnet kupiliśmy przed wyjazdem do Londynu. Byliśmy z tego bardzo zadowoleni. Nadal radzę sprawdzić zajęcia zawarte w karnecie, aby przewidzieć, co będziesz robić, nawet jeśli pozostanie to bardzo elastyczne. Specjalne wyróżnienie dla ulicy Katedry Pawła, której wahaliśmy się, ale która była naprawdę tego warta ze względu na 360-stopniowy widok na wysokość Londynu.

Nie mogę wymyślić lepszego planu na świętowanie Walentynek niż wizyta w ogrodach Kew w Londynie. W zeszłym tygodniu zarezerwowałem to wspaniałe doświadczenie za pośrednictwem ich aplikacji mobilnej i uznałem ten proces za naprawdę łatwy w użyciu. Oferują konkurencyjne ceny w porównaniu do innych witryn. W każdym mieście można znaleźć tak wiele zabawnych przeżyć!

Bardzo łatwy w użyciu. Po prostu pokaż kod QR aplikacji przy wejściu do atrakcji, a otrzymasz bilety. To samo dotyczy korzystania z uberbootów, które są bardzo praktyczne, wygodne i pozwalają pokonywać małe lub duże odległości w różny sposób i szybko.

Miałem wspaniałe doświadczenie jak zwykle. Festiwal orchidei był wspaniały. Dodatkowym bonusem było dla mnie wypożyczenie skutera inwalidzkiego.

Łatwy bilet z aplikacji, ale nadal trzeba wymienić bilety na bilet papierowy w budkach. Wspaniały dzień, ale będziesz chciał wrócić.