Królewskie Ogrody Botaniczne w Kew

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Królewskie Ogrody Botaniczne w Kew: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Królewskie Ogrody Botaniczne w Kew? Kliknij tutaj.

Królewskie Ogrody Botaniczne w Kew: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2102 opinii

Cieszyłem się, że zarezerwowaliśmy pierwszy slot, ponieważ parking Brentford Gate (z parkingiem Blue Badge) szybko się zapełnił. Ze względu na dodatkowe bezpieczeństwo dostanie się w dowolne miejsce jest w tej chwili bardziej czasochłonne, ale kiedy znaleźliśmy się w ogrodzie, czuliśmy się bezpiecznie spacerując po okolicy. Niemal natychmiast pojawiają się toalety, z osobną, ogromną dostępną. Idę o dwóch kulach, więc z przyjemnością dotarłem do kawiarni, żeby napić się drinka i odpocząć. Tylko 2 osoby dorosłe są obecnie wpuszczane do doskonałego placu zabaw dla dzieci, co jest zrozumiałe, więc nasza grupa rodzinna musiała się rozdzielić, aby moja 2-letnia siostrzenica mogła się dobrze bawić, za czym smutno mi brakowało. Nie poszliśmy dalej podczas tej wizyty, ponieważ celem naszej wizyty było zobaczenie się w bezpiecznym środowisku zewnętrznym. Warto dokładnie sprawdzić, co nadal pozostaje otwarte ze względu na obecne ograniczenia Covid.

Zarezerwowane przez Get your Guide. Wydrukowane bilety są wyłączone, ale też pobrana aplikacja. Kupiłem karnet dzienny, więc ustaliliśmy, co możemy zrobić w ciągu dnia, korzystając z karnetu. Używane wycieczki autobusowe. Poruszanie się po całym okręgu miasta zajmuje wieki. Powiedziano nam, że 2 godziny, ale bardziej jak 2 i 1/2. Nie udało mi się zobaczyć niektórych punktów orientacyjnych z powodu zamknięcia dróg. Pojechaliśmy do Opactwa Westminsterskiego. Zarezerwowałem miejsce w godzinach od 15 do 15:30 w St Paul's. Wsiadłem do autobusu o 1.45 i dopiero o 15:30 zrobiłem sobie przerwę. Autobus minął opactwo 3 lub 4 razy, co było dziwne. Z St Paul's dokonaliśmy naszej rezerwacji o 18:00 w Shard. Poleciłbym zakup karnetu i atrakcji, które odwiedziliśmy.

Naprawdę łatwo się tam dostać i witają cię małe targowiska ze świeżymi wypiekami. Wszyscy pracownicy są bardzo mili, mili i pomocni. Jest tak wiele do zobaczenia i cudownie jest zobaczyć wszystko dobrze utrzymane, z wieloma ławkami do siedzenia, jeśli poczujesz się zmęczony lub potrzebujesz odpoczynku.

Niesamowity stosunek jakości do ceny, kupiliśmy 3-dniowy karnet i wykorzystaliśmy to, za co zapłaciliśmy pierwszego dnia?

wszystko co chciałem zrobić w śmiesznie niskiej cenie