Wybierz daty

Królestwo Kolei

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

Królestwo Kolei: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Królestwo Kolei? Kliknij tutaj.

Królestwo Kolei: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.9 / 5

na podstawie 769 opinii

Autobusy były dość częste iw większości punktualne. Kilka dodatkowych przystanków byłoby mile widzianych, ponieważ czasami były one dość oddalone od siebie. Na przykład nasz hotel znajdował się między Zitną i Jecną, a najbliższe przystanki to Dancing House lub IP Pavlova, z których oba były oddalone o około 20 minut spacerem. Mieliśmy szczęście z pogodą, ale gdyby było mokro, byłoby przemoczone. Plac Wacława znajdował się również około 20 minut spacerem od naszego hotelu - mimo że w całej literaturze mówiono o 10 minutach! !

Następne miejsce spotkania było łatwe do znalezienia.Autobusy kursowały w ogłoszonym czasie...mili zwiadowcy..To było niesamowite, jak kierowcy prowadzili autobusy przez wąskie, całkowicie zaparkowane ulice bez uszkodzeń...mnóstwo informacji...jak turysta w obcym mieście, absolutnie polecam.

Super sposób na zwiedzenie szczególnych miejsc w Pradze. Dwie trasy z których można naprzemiennie korzystać. Prezentacja atrakcji podczas jazdy również w języku polskim...

Jeśli masz szczęście, jeździsz z bratem zawodnika. Jesteś zawsze przed faktycznym celem i związanym z nim wyjaśnieniem. Świetny sposób na zobaczenie Pragi.

Wszystko działało dobrze, od rezerwacji online po bilet w autobusie. Autobusy były zawsze na czas.