Wybierz daty

Park Narodowy Krka

Park Narodowy Krka: Wycieczki i bilety

Park Narodowy Krka: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park Narodowy Krka? Kliknij tutaj.

Park Narodowy Krka: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3219 opinii

Wycieczka dobrze zorganizowana. Super przewodniczka posiadająca bardzo dużą wiedzę - multum ciekawostek (jeśli potrzebujecie zapytać o miejsca warte odwiedzenia, informację gdzie najlepiej kupić konkretny produkt to śmiało ją pytajcie!). Dla osób z nieco słabszym językiem angielskim zrozumienie przekazywanej treści nie będzie żadnym problemem. Park Krka naprawdę warto zobaczyć (mimo tego, że kąpiele zostały zabronione). Czas wolny w Primostenie można przeznaczyć na odwiedzenie starego miasta/jedzenie/kąpiel w morzu.

To było niesamowite! Piękny park i rozmazywanie też były bardzo miłe. Marta była niesamowitym przewodnikiem! Była bardzo dobrze poinformowana i przyjazna i sprawiła, że było to wspaniałe doświadczenie. Zrobiłem też degustację wina i cieszę się, że to zrobiłem! Wino było naprawdę dobre i poznałem wielu wspaniałych ludzi?

Wycieczka pomimo małych przygód po drodze, bardzo udana. Park Krak cudowny, jedynie zbyt dużo turystów, ale co poradzić. Miasteczko bardzo malownicze. Duży plus dla przewodniczki Helena. Za zimną krew i fajne poczucie humoru. Polecam.

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka. Trafiliśmy na świetnego, bardzo komunikatywnego przewodnika - Ernesta, który w bardzo ciekawy sposób opowiadał o parku narodowym Krka jak i o Šibeniku ;) Polecam

Very nice excursion, good organised, wonderful views.