Wycieczka prywatna

Kraków: wycieczka z przewodnikiem – historia i zdjęcia

4,9 / 5

Opinie: 94

Kraków: wycieczka z przewodnikiem – historia i zdjęcia

Od 79 zł za osobę

Poznaj prawdziwe oblicze Krakowa podczas dobrze zaplanowanego zwiedzania melexem. Zobacz najważniejsze zabytki w okolicy Starego Miasta, żydowską dzielnicę Kazimierz, getto z czasów II wojny światowej oraz fabrykę Schindlera.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski
Zawiera audioprzewodnik
chiński, chorwacki, czeski, duński, niderlandzki, angielski, fiński, francuski, niemiecki, grecki, węgierski, włoski, japoński, koreański, litewski, norweski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, serbski, słowacki, hiszpański, turecki, ukraiński
Prywatna grupa

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj najważniejsze zabytki Starego Miasta, żydowską dzielnicę Kazimierz oraz getto
 • Odwiedź Stare Miasto, żydowską dzielnicę Kazimierz, getto oraz Fabrykę Schindlera
 • Zwiedź najstarsze kościoły i wnętrza synagog na Kazimierzu
 • Zrób mnóstwo zdjęć, aby uwiecznić wspomnienia z wycieczki
 • Skosztuj najsłynniejszych zapiekanek na placu Nowym
Pełny opis
Poznaj prawdziwe oblicze Krakowa podczas dobrze zaplanowanego zwiedzania. Zamiast podziwiać najsłynniejsze Stare Miasto i odwiedzany przez wszystkich Rynek Główny, weź udział w wyjątkowej wycieczce elektrycznym wózkiem golfowym. Zobacz najważniejsze zabytki w okolicy Starego Miasta, dzielnicę Kazimierz (kościoły w części chrześcijańskiej i synagogi w części żydowskiej), żydowskie getto z czasów II wojny światowej oraz Fabrykę Oskara Schindlera. Zwiedź najsłynniejsze kościoły, synagogi i zabytki. Odwiedź także mniej znane lecz malownicze uliczki i poczuj prawdziwy klimat tej dzielnicy. Podczas wycieczki będziesz mieć również okazję spróbowania najsłynniejszych zapiekanek na placu Nowym. Aby zachować piękne wspomnienia z   wycieczki na długi czas, skorzystaj z okazji zrobienia sobie zdjęć na tle najciekawszych obiektów i miejsc. Nie martw się, jeśli nie mówisz zbyt dobrze po angielsku – możesz poznać historię zwiedzanych zabytków, słuchając audioprzewodnika w swoim języku.
Wliczone w cenę
 • Odbiór z hotelu (dostępność odbioru zależy od lokalizacji hotelu)
 • Bilet do Muzeum Fabryka Emalia Oskara Schindlera
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Maski są opcjonalne w przypadku tej atrakcji

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

· Zbiórka ma miejsce na parkingu obok pomnika. Wypatruj unikatowego wózka golfowego, którym będziesz przemieszczać się podczas wycieczki. · Bądź na miejscu 5 minut przed rozpoczęciem atrakcji. · W miejscu zbiórki znajduje się również restauracja „Glonojad”; stań przed nią, a kierowca z pewnością Cię rozpozna.

Otwórz w Google Maps ⟶
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,9 /5

na podstawie 94 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,8/5
 • Transport
  4,5/5
 • Jakość/cena
  4,7/5
 • Bezpieczeństwo
  4,9/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Nasz przewodnik, Michał, był fantastyczny, pozwalał mi robić zdjęcia, wchodzić do kościołów tam, gdzie to możliwe, wyjaśniać historię i robić zdjęcia mojemu mężowi i mnie ze wspaniałym tłem kilka razy. Niezapomniane przeżycie naszego pierwszego pobytu w Krakowie. Zrobiliśmy dwugodzinną wycieczkę po angielsku i obejmowała więcej, niż się spodziewałem. Gorąco polecam na pierwszy dzień, ponieważ pozwala określić, gdzie spędzać czas na spacerach. Kraków to miasto, do którego można spacerować, ale ucieknij od starego miasta, aby poczuć lokalny klimat, a także lepsze opcje jedzenia.

Czytaj dalej

30 lipca 2021

Świetne informacje 2 godziny. Zdobycie szansy na zdobycie kilku zdjęć itp. Było wspaniałe. Michał był świetnym gospodarzem i pełen informacji oprócz nagranych informacji. Wysłał nam wiadomość, że jest w drodze, a my jesteśmy gotowi i czekamy na jego przybycie. Pogoda początkowo była mglista, ale wypogodziło się w samą porę na nasz wyjazd o godzinie 12. 2 godziny minęły w mgnieniu oka. Musiałem sprawdzić zegarek, ponieważ po prostu nie mogłem uwierzyć, że jest godzina druga i zostałem zrzucony. Widzieliśmy miejsca, do których chcemy wrócić pieszo i uznaliśmy za przydatne ustalanie odległości. Mogę tylko powiedzieć, nie wypożyczaj samochodu i jedź po Krakowie, bo to nie ma sensu na drogach. Jestem doświadczonym kierowcą za granicą i właśnie znalazłem to całkowicie wariackie!!!! Mogę w pełni popierać to doświadczenie i powiedzieć, że były to dobrze wydane pieniądze na tę trasę. Nie wahaj się tego zarezerwować. Sugerowałbym południową, jeśli robisz zimę. 5 gwiazdek

Czytaj dalej

14 stycznia 2020

Niewiarygodne doświadczenie za ułamek ceny, którą płacisz na głównych ulicach. Nasz przewodnik Michael zadzwonił do nas dziesięć minut przed odebraniem, aby upewnić się, że wiemy, dokąd iść i był bardzo pomocny od początku do końca. Jego angielski był znakomity i wskazywał wiele małych wskazówek i wskazówek podczas naszej podróży. Trochę się martwiliśmy, że trasa jest tak niską ceną, że nie potrwa to tak długo, jak podano, albo bardzo dobrze, ale myliliśmy się co do tego !! Trasa trwała około 2 godzin i była absolutnie niesamowita. Michael wiele mówi o historii, a także chce się zatrzymać i pozwolić ci robić zdjęcia, a także robić ci zdjęcia. Tak się cieszę, że zdecydowaliśmy się zarezerwować tę wycieczkę i nie iść z jedną z głównych ulic. Zaufaj mi, że naprawdę nie będziesz rozczarowany ani nie będziesz musiał się martwić rezerwacją tej wycieczki, ponieważ cena jest tak niska, że pieniądze dobrze wydane w moich oczach.

Czytaj dalej

5 stycznia 2020

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 217743