Kraków
zwiedzanie terenów miejskich

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

zwiedzanie terenów miejskich: Popularne w kategorii Kraków

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1661 opinii

Na wycieczkę wybrałam się z mamą i był to świetny pomysł. Zwiedziliśmy miejsca, w których w Krakowie jeszcze nie byłam, a co najważniejsze poznałam ich historię i ciekawostki, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Kierowca meleksa odpowiadał na wszystkie nasze pytania, szczególnie ciekawie opowiadał na temat Kościoła na Skałce, przy którym zatrzymaliśmy się aby wejść do środka. Razem z mamą jesteśmy bardzo zadowolone, gorąco polecam.

Wycieczka była pod każdym względem wspaniała. Cała trasa jest przemyślana, dobrze zorganizowana. W planie przejazdu ujętych jest wiele ważnych miejsc Krakowa. Mimo iż, zwiedzanie odbyło się w miesiącu lutym, to atmosfera była gorąca. Warto przeżyć taką przygodę. Polecam zarówno jako początek zapoznania się z miastem jak i w moim przypadku na pożegnanie.

Wycieczka w 100% zgodna z opisem. Wszystko punktualnie i profesjonalnie. Doskonaly kontakt z kierowcą który posiadał odpowiedzi na wszystkie pytania historyczne i nie tylko. Polecam każdemu kto chce się dowiedzieć jak najwięcej o Krakowie.

Gorąco polecam! Wycieczka odbyła się zgodnie z zachowaniem wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa na czym mi zależało. Chciałbym również podziękować kierowcy ( Krzysztof ) który wykazał się dużym profesjonalizmem i wiedzą!

Wycieczka godna polecenia, w krótkim czasie można zobaczyć najważniejsze zabytki Krakowa. Przewodnik Krzysztof uzupełniał informację z audio-przewodnika o dodatkowe ciekawostki związane z odwiedzanymi miejscami. Polecam.