Kraków
zwiedzanie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 541 opinii

Wspaniały przewodnik ale do uczestników wycieczki mówił tylko po angielsku bo z Polaków byłem wśród tych 40 osób tylko ja z żoną. Mylnie jest przedstawiona Wasza oferta tzn bilet plus przejazd, skoro wejście na teren Auschwitz-Birkenau jest za darmo. Przewodnik starał się nam też opowiadać w trakcie przejazdu i na miejscu za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. W Waszej ofercie w ogóle nie ma takiej opcji że osoby mówią po polsku i żeby przejść dalej zamawiając tą wycieczkę musiałem zaznaczyć rosyjski a później prostować to telefonicznie. Przyjazd autobusu spóźniony o 20 minut na przystanek przy ul. Pawiej w Krakowie

It has been amazing experience. I can fully recommend trip to Auschwitz togheter with Thousand Miles. High quality for low price. Everything has been well-organised. Driver picked me up from hotel and drive me directly to Auschwitz. Kamil thank you very much for all advices concerning points which must be see.

Polecamy serdecznie zostawic samochod na parkingu i pojechac z nimi na wycieczke.Opiekunowie sa naprawde wspaniali i wycieczka mimo niepogody na wstepie pieknie sie udala dzieki sprawnosci i uprzejmosci przewodnikow

Bardzo zła organizacja przy wyjezdzie na wycieczkę. W jednym miejscu i o jednej godzinie dużo ludzi(cudzoziemców) czekało na miejsce w autokarze.

Wygody bus, wygadany pilot, który dbał o nasze dobre samopoczucie. Wycieczka udana! Tutaj nawet poza sezonem turystycznym jest bardzo dużo osób.