Kraków
zajęcia dla dzieci

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 3252 opinii

Całkiem w porządku, trochę trudno było znaleźć miejsce docelowe, po zadzwonieniu na numer kontaktowy pani spytała gdzie jestem i rozłączyła się bez odpowiedzi. Brakowało też przewodnika, a przecież w rezerwacji wybierałam język przewodnika, więc spodziewałam się, że będzie. Ogólnie polecam, pomimo pewnych niedociągnięć.

Zaletą było to że uczestniczyło w niej tylko 14 osób, ponieważ w wiekszej grupie nie daloby rady usłyszeć przewodnika bo niestety nie dostaliśmy indywidualnych słuchawek aby słyszeć przewodnika. Przewodnik opowiadał bardzo ciekawie - powinno być więcej czasu aby spokojniej przyjrzeć się temu na co zwracał uwagę

Jeżeli wycieczka po Wawelu to tylko z przewodnikiem - jest tyle informacji że samemu ciężko było by to ogarnąć. Pani przewodnik posiadała ogromna wiedzę nie tylko na temat zamku ale ogólenie historii Polski. POLECAM.

Przewodniczka miała duży zasób wiedzy, wspaniale mówiła i oprowadzała po zamku. Pobyt na zamku zorganizowany przez Państwo pogłębił moją wiedzę o zamku. Przekaz mówiony jest o wiele bardziej przystępny niż czytany.

Spotkanie pod domem Długosza było również dla osób z innych krajów. Dopiero później przyszedł polski przewodnik. Wycieczka udana. Wawel z roku na rok pięknieje. Szkoda że nie można robić zdjęć.