Wybierz daty

Kraków Zabytki i zabytki

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Inne atrakcje
  • Wycieczki kilkudniowe
  • Atrakcje wodne
  • Pakiety
Liczba znalezionych atrakcji: 241
Sortuj według:
Strona 1 z 16

Często zadawane pytania dotyczące: Kraków

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Kraków?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Kraków

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Kraków to:

Auschwitz

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Udało nam się zabezpieczyć wcześnie rano zniżkę, co oznaczało, że wyjechaliśmy o 7:05 rano. To był dobry pomysł, ponieważ wróciliśmy o 14:00, co pozwoliło nam cieszyć się resztą dnia. Nasi przewodnicy i przewodnik w obozach byli pełni informacji, co sprawiło, że było to bardzo interesujące doświadczenie. Zdecydowanie polecam zabrać ze sobą lunch, ponieważ nie ma czasu na postój. Nie bierz też kawy ani bułek z kiełbaskami z kawiarni, ponieważ nie są one szczególnie miłe. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Wspaniałe doświadczenie. Bardzo łatwe i dobrze zorganizowane. Przewodnicy byli wspaniali. Przywieźliśmy własny obiad. Na końcu jest też kawiarnia, ale po pierwszej wycieczce byliśmy głodni, więc na kawiarnię trzeba długo czekać. Jedzenie jest dostarczane z góry. Weź gorącą czekoladę na koniec w kawiarni! Niezła rozgrzewka po zamrożeniu na drugiej trasie, ponieważ drugi obóz jest bardzo otwarty!

Bardzo poruszające doświadczenie. Przewodnicy mieli bardzo uroczy, ale wrażliwy temperament. Nasz organizator (na wycieczkę tam iz powrotem) był bardzo przyjazny i przystępny. Krótka okazja, aby wpaść do kawiarni i skorzystać z opcji na wynos, jeśli chcesz zrezygnować z suchego prowiantu. W sumie dzień do zapamiętania i poszło gładko.

Nie można prosić o lepszą wycieczkę! Dziękuję bardzo. To było dobrze zorganizowane bez żadnych problemów! Znakomici przewodnicy Anna (Oświęcim) i Jacek (Kopalnia Soli). Dziękujemy za przewodnika i bis-kierowcę, który wypuścił nas na ulicę Dietla!!! Wysoce polecany

Przewodnik był na czas i upewniał się, że wszyscy są w autobusie na każdym przystanku. Bardzo pomocne było otrzymanie SMS-a w noc poprzedzającą potwierdzenie godziny i miejsca naszego odbioru. Na pewno skorzystam ponownie.