Wybierz daty
Kraków

wycieczki rowerowe

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Inne atrakcje
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj według:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki rowerowe w: Kraków

Oprócz atrakcji typu wycieczki rowerowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Kraków?

W: Kraków są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki rowerowe w: Kraków obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 464 opinii

Mieliśmy subtelną wycieczkę z bardzo kompetentnym przewodnikiem. Na początku myśleliśmy, że przewodnik będzie nieco podejrzany ze względu na lokalizację biura obsługi, ale po spotkaniu z naszym przewodnikiem wiedzieliśmy, że będzie w porządku. Przewodnik był bardzo entuzjastyczny i miał wiele fajnych faktów i historii o mieście. Obowiązkowa dla każdego, kto umie jeździć na rowerze i chce mieć dobry widok na piękne miasto.

Przewodnik wycieczek Tom był genialny. Jego szczegóły i informacje były niesamowite! Taki mądry człowiek! Byliśmy tylko ja i moja dziewczyna na trasie, która była trochę bardziej wyjątkowa i osobista. Jazda po tak pięknym mieście, o którym opowiada się tak szczegółowo o historii, jest tego w 100% warta.

To było bardzo ekscytujące i nigdy się nie nudziło.

Myślę, że to bardzo interesująca trasa. Otrzymujesz wiele przydatnych informacji, a jednocześnie możesz zobaczyć dużo miasta. Cztery godziny minęły tak szybko i nigdy się nie nudziłeś. Wspaniale było też zobaczyć tak dużo miasta w zaledwie cztery godziny. Rowery stanowiły prosty sposób podróżowania.

Świetna wycieczka rowerowa po Krakowie! Michael był świetnym przewodnikiem, bardzo fajnym sposobem na zwiedzanie miasta i poznanie historii tego miejsca! Gorąco polecam każdemu, kto odwiedza Kraków!

Bardzo pouczający i przyjazny przewodnik, pasjonat Krakowa. Wysoce zalecane