Kraków
wycieczki prywatne

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

wycieczki prywatne: Popularne w kategorii Kraków

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 412 opinii

Będąc w Krakowie po raz kolejny postanowiliśmy zwiedzić nasz kochany Kazimierz tym razem w towarzystwie Pana Seweryna. Oczarował nas ogromną kulturą, wiedzą i pasją. Jesteśmy pod wrażeniem tego jak przekazuje informacje, a robi to w sposób ciekawy i pobudzający do samodzielnego już potem poszukiwania śladów przeszłości. To jak Pan Sewryn ukazuje miniony czas i kulturę oraz tradycję mieszkańców Kazimierza sprawia, że również najmłodsi rozwijają w sobie historyczne i turystyczne pasje. Brawo!!! Ogromny talent, a dla nas wielka przyjemność! Polecamy wszystkim, którzy chcą poznać Kazimierz lub jak my wrócić tu po raz kolejny. Pozdrawiamy serdecznie!!!

Wycieczka była znakomita. Joanna czekała na mnie i koleżankę w hotelu... była przed czasem. Mówiła ciekawie, dawała dobry podkład historyczny, i przedstawiała wiele detali. Było to ciekawe zarówno dla cudzoziemki jak i dla Polki. Joanny angielski był znakomity.

We had a great weather. Our guide was very informative. Enjoyable experience. I will recommend this company to my friends

żadnej propozycji o jedzeniu nie było, ale było bardzo ok. Dużo fajnych informacji!