Kraków
wycieczki po dzielnicach miasta

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1923 opinii

Piotr był świetnym przewodnikiem. Bardzo pomocny, punktualny, świetnie mówiący po angielsku i posiadający wiedzę o okolicy. Czuł się bezpiecznie w jego rękach. Samochód golfowy to naprawdę świetny sposób na poruszanie się po mieście, aby zobaczyć części, których nie mieliśmy. Szkoda, że nie wybraliśmy się na wycieczkę na początku podróży. Radziłbym, aby to zrobić najlepiej, ponieważ przegapiliśmy części miasta.

Mega ciekawa wycieczka. Przewodnik opowiadał lekko na luzie - nie takim sztywnym "historycznym" językiem. Dodawał od siebie jakieś ciekawostki. Mega polecam. Kwestia opanowania jazdy - po kilku minutach prób udawało się w pełni samodzielnie jeździć. Gdzieś po 15 minutach wycieczki czerpiesz już przyjemność z takiej jazdy. Aż żałowaliśmy, że 2h tak szybko minęły. Naprawdę polecam

Mój mąż i ja świetnie się bawiliśmy na Segwayu. Segway był łatwy w obsłudze i stanowił inny i łatwy sposób na zwiedzanie miasta. Nasz przewodnik był bardzo pouczający. Miał bardzo dobry angielski. Opowiedział nam wszystko o kościołach, budynkach, zamku i uniwersytecie w Krakowie oraz o bardzo ciekawych legendach i opowieściach.

Co za wspaniały sposób na odkrycie miasta. Zbliżasz się do wszystkiego. Bardzo przyjazny kierowca, który poświęcił czas na wszystko i opisał wszystko szerzej niż nasze holenderskie wyjaśnienie. Naprawdę polecam.

Dobre doświadczenie, aby dowiedzieć się więcej o Krakowie