Kraków
wycieczki piesze

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 5151 opinii

Serdecznie polecam! Godzina jest nieco inna, niż się wybiera, ale to w żaden sposób nie rzutuje na jakość przejazdu oraz czas spędzony w Auschwitz-Brikenau. Przewoźnik Mateusz bardzo miły, pomocny i rozmowny, co poprawia komfort jazdy. Przewodnik w Muzeum- lepszego nie było można sobie wymarzyć. Pan Jarosław opowiadał o wszystkim w takich emocjach, ze nie sposób było nie brać wszystkich tych słów do siebie. Jeszcze raz serdecznie polecam, 11/10! :)

Wycieczka zorganizowana bardzo dobrze autobus przyjechał o umówionej godzinie przewodnicy byli bardzo mili i pomocni, świetnie panowali nad grupą. Nasz przewodnik był świetny pomógł nam zrozumieć historie i opowiadał wszystko bardzo interesująco. W międzyczasie mieliśmy przerwy. POLECAM

Ogóle polecam. Mam zastrzeżenia co do organizacji wycieczki, miałam wykupioną wycieczkę jadać na konkretną godzinę 400 km na miejscu bez żadnej informacji okazało się, że została zmieniona godzina rozpoczęcia o 2 godziny.

Warto wybrać ten sposób zwiedzania ze względu na transport. Przemiły Pan odebrał nas i zawiózł na miejsce wszystko wyjaśnił, dał bilety. O nic nie trzeba się martwić. Bardzo polecam!!!

Very good organization. There were a lot of people there, but you definitely have to visit.