Wycieczki całodniowe z: Kraków

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Najpopularniejsze wycieczki

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wycieczki całodniowe z: w: Kraków

Oprócz atrakcji typu Wycieczki całodniowe z: jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Kraków?

W: Kraków są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Wycieczki całodniowe z: w: Kraków obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 42 642 opinii

Doskonała organizacja wycieczki! Przewodnik Konrad bardzo dbał o wszystko, zawsze mając na oku starszych pasażerów. Bardzo przystojny, bardzo profesjonalny. wycieczka była równie udana, a ten przewodnik był również bardzo ostrożny. Przekazywał dużo wiedzy, nie będąc zbyt wymagającym, miał oko do szczegółów, nie tracąc z oczu całości. Nauczyłem się zaskakująco dużo pod względem treści, na miejscu jest inaczej niż w książkach czy dokumentach telewizyjnych.

Dobra komunikacja i bardzo kompetentny kierowca, dzieliła się wieloma historycznymi informacjami, właściwie więcej niż mogliśmy przyswoić i miała odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Ta wycieczka była doskonałym sposobem, aby dowiedzieć się dużo o Krakowie w krótkim czasie, a wycieczki wózkiem golfowym przyćmiewają jakąkolwiek wycieczkę autobusową wskakuj/wyskakuj.

Objazd meleksem, zwłaszcza po Kazimierzu był komfortowy i był doskonałym wyborem. Następnego dnia można było już pójść w wybrane miejsca, które najbardziej zaciekawiły :) Audio przewodnik ciekawy syntetyczny i nie nudny.

Fantastyczna wycieczka! Bardzo fajna i uprzejma Pani przewodnik/kierowca. Sporo nam dodatkowo opowiedziała podczas podróży. Nie dowiedziałabym się tyle podróżując sama. Polecam wszystkim wycieczkę meleksem po Krakowie!

Świetnie zorganizowana. Przewodnik bardzo miły i uczynny.