Kraków
wycieczki alternatywne

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

wycieczki alternatywne: Popularne w kategorii Kraków

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 529 opinii

bardzo ciekawa wycieczka w przeszłość, ciągle obecny klimat tamtych czasów moja mama, z którą byłam, była zachwycona. Już poleciła wycieczkę swoim koleżankom. Bardzo miły przewodnik, przekazywał mnóstwo informacji, nie poganiał nas, wykazał się cierpliwością. Tylko serce się kroi, że takie piękne miejsca są tak zrujnowane.

Całkiem w porządku, trochę trudno było znaleźć miejsce docelowe, po zadzwonieniu na numer kontaktowy pani spytała gdzie jestem i rozłączyła się bez odpowiedzi. Brakowało też przewodnika, a przecież w rezerwacji wybierałam język przewodnika, więc spodziewałam się, że będzie. Ogólnie polecam, pomimo pewnych niedociągnięć.

Dominika była świetną przewodniczką!! Zabawnie I interesująco przedstawiła nam różne ciekawe historie z Krakowa. Wspaniale jest znaleźć kogoś kto podchodzi do swojej pracy z taką pasją. Zdecydowanie polecam każdemu tą wycieczkę kto chciałby poznać Kraków z innej, jeszcze ciekawszej strony.

Wszystko nastawione na obcokrajowcow. Na stateczku dwóch Finów reszta Polacy ale i tak włączył przewodnika po angielsku. Z reszta trudno zorientować się który to statek bo jest ich tam sporo.

Wygody bus + wygadany pilot to przepis na sukces. Wycieczka bardzo udana. Szybko, sprawnie i z wieloma ciekawostkami nawet w drodze do kopalni.