Kraków
warsztaty i kursy

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu warsztaty i kursy w: Kraków

Oprócz atrakcji typu warsztaty i kursy jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Kraków?

W: Kraków są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 26 opinii

Wspaniały dzień - cudownie wyjść na wieś?

Spotkaliśmy naszego przewodnika Tomaka w biurze turystycznym na głównym placu i powiedziano nam, że jesteśmy tylko my w samochodzie - więc w efekcie prywatna wycieczka. Tomac był naprawdę kompetentny i wyjaśnił wiele o okolicy. W Zakopanem dwa dni wcześniej padał śnieg, więc było naprawdę malowniczo. Pojechaliśmy kolejką linową na szczyt, gdzie było wiele straganów świątecznych. Kilka godzin później spotkaliśmy Tomaca i pojechaliśmy do miasta, gdzie wysadził nas na kolejne kilka godzin. Następnie zabrał nas na olimpijskie skocznie narciarskie i pokazał nam typowe drewniane domy w drodze do domu. Cały dzień poza domem, ale naprawdę warto.

Przewodnik wycieczki potrzebuje pomocy w tłumaczeniu i zrozumieniu

Przewodnik praktycznie nie mówił po angielsku i nie mógł się z nami niczym odnieść. Myślę, że był tylko kierowcą, który w ostatniej chwili został wybrany jako „przewodnik”. Był tak zaniepokojony korkami, że chciał wcześnie wrócić do miasta, żeby nie musiał radzić sobie z korkami. Miejsce było piękne, ale nie mieliśmy wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie.

Cracow Local Tours to gwarancja. Zaufaliśmy im i byli bardzo mili, dokładni i sprawni. Przede wszystkim bardzo pomógł nasz kierowca Miki; miły, miły i bardzo pomocny. Towarzyszył nam przez całą podróż bez żadnego problemu. Polecam wszelkie doświadczenia z tą agencją, ponieważ z mojej byłam zadowolona.