Kraków
transfer z lotniska

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 4978 opinii

Moje doświadczenie z tą firmą było świetne. Czekali z moim imieniem na karcie, kiedy przybyłem na lotnisko. Ponieważ nasze mieszkanie znajdowało się w centrum miasta, nie można podjechać do głównego wejścia, ale nasz kierowca był w stanie dojechać jak najbliżej i pokazał nam, gdzie mamy wejść do naszego mieszkania. Zdecydowanie polecam i w razie potrzeby zarezerwuję ponownie.

Nasz kierowca (chyba powiedział, że nazywa się Dominic) był bardzo miły. rozmawiał z nami przez całą naszą podróż, a ze względu na deptak w naszym mieszkaniu wysiadł i szedł z nami przez resztę drogi. W ogóle nie można winić. Najlepsza obsługa klienta.

Zostajemy tydzień w Krakowie. Z 3-dniowym karnetem miejskim możesz go łatwo zoptymalizować. Jeśli zostaniesz krótko, trudno będzie zorganizować wizyty w godzinach otwarcia itp., ponieważ przy 12 dzielnicach turystycznych podróż zajmuje trochę czasu

Polecamy Francesco, który nie zawahał się towarzyszyć nam do Zakopanego, aby nie przegapić ciekawych rzeczy do zobaczenia. Bardzo miło i dużo humoru podczas tej wyprawy. Francesco kazał nam nawet odkryć inne miejsca po drodze!

Miły kierowca czekał na nas i zawiózł nas do miasta! Poszło świetnie!