Kraków
spływy rzeczne

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu spływy rzeczne w: Kraków

Oprócz atrakcji typu spływy rzeczne jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Kraków?

W: Kraków są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu spływy rzeczne w: Kraków obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 26 opinii

Cudowny dzień w pięknej scenerii

Mieliśmy bardzo miły dzień. Nasz kierowca wykonał doskonałą i troskliwą pracę we wszystkich sprawach organizacyjnych, jechał dobrze i bezpiecznie i opowiedział nam o kraju i jego mieszkańcach. Ścieżka w koronach drzew oferuje wspaniały widok na Tatry, a tablice informacyjne dostarczają informacji o przyrodzie i ochronie środowiska. Wycieczka tratwą po Dunajcu (pod słowem „rafting” masz nieco „dziki” pomysł na rzekę - ale jest to bardzo cicha wycieczka) prowadzi przez piękny krajobraz, a flisak wyjaśnia, jakie szczególne cechy można zobaczyć po drodze. Cały dzień sukcesu!

„Wielka wycieczka wartościowa”

Nasz kierowca Thomas był po prostu wspaniały i mówił płynnie po angielsku i wszystko tak dobrze wyjaśnił! Mini-van był czysty i wygodny dla 4 pasażerów. Rafting był tak piękny, a jedyną wadą było nasze bolące pośladki siedzące na siedzeniach w stylu drewnianych desek, ponieważ było to dwie godziny jazdy w dół rzeki. Zakopane było naprawdę piękne z dostarczonymi biletami na kolejkę i wystarczającą ilością czasu, aby cieszyć się miastem itp. To była 12-godzinna wycieczka od drzwi do drzwi i absolutnie WSPANIALE - DZIĘKUJĘ TOMASZ!

Wycieczka bardzo mi się podobała.

Dzięki za wspaniałą wycieczkę! Spływ Dunajcem to fantastyczny widok! Bezpieczny spływ umożliwił zobaczenie gór w całej ich urodzie, wzbudzając zupełny zachwyt. Dwie godziny minęły szybko! A potem pojechaliśmy do Zakopanego i kolejką linową podbiliśmy Gubałupkę, skąd otwierają się przepiękne krajobrazy! Nasz kierowca-przewodnik Cris bardzo uważnie prowadził samochód po trudnym torze, sprawił, że nasza podróż była wygodna i bezpieczna! Dzięki za 12 godzin magicznej podróży!

Miła relaksująca wycieczka

Odbiór i dowóz do hotelu był wliczony w cenę. Rozpoczął się od wycieczki tratwą po rzece, która trwała około 2 godzin. Nasi przewodnicy nie mówili po angielsku. Następnie udał się do Zakopanego. Jedyną skargą było to, że żałuję, że nie dostalibyśmy biletów na wzgórze, kiedy tam dotarliśmy, zamiast spotykać się później po lunchu i zakupach, ponieważ wiele zabawnych rzeczy było już zamkniętych, kiedy tam dotarliśmy i przydzielono nam 45 minuty.

Przede wszystkim Pan Paweł kierowca i jednocześnie osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej i wiedzy historycznej sprawił, że wycieczka byla bardzo udana