Kraków
posiłki i napoje

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu posiłki i napoje w: Kraków

Oprócz atrakcji typu posiłki i napoje jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Kraków?

W: Kraków są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu posiłki i napoje w: Kraków obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Doskonała organizacja wycieczki! Przewodnik Konrad bardzo dbał o wszystko, zawsze mając na oku starszych pasażerów. Bardzo przystojny, bardzo profesjonalny. wycieczka była równie udana, a ten przewodnik był również bardzo ostrożny. Przekazywał dużo wiedzy, nie będąc zbyt wymagającym, miał oko do szczegółów, nie tracąc z oczu całości. Nauczyłem się zaskakująco dużo pod względem treści, na miejscu jest inaczej niż w książkach czy dokumentach telewizyjnych.

Zaskakująco ładna lokalizacja. Salon jak. Bardzo miły gospodarz z humorem. Kieliszek wina przy wejściu. Ale najlepszy był występ młodego polskiego pianisty. Laureat nagrody międzynarodowej. geniusz. Bardzo mi się podobało, że mogło trwać godzinę dłużej. Szczyt!

Naprawdę fantastyczne. Nie możesz umieścić ale. Przytulna przestrzeń. Super przyjaźni ludzie. Przyjemna atmosfera. Znakomity repertuar i wybitny solista. Geniusz. Jeśli pojedziesz do Krakowa, nie możesz tego przegapić. A cena… prezent.

Bardzo fajnie spędzony czas z rodziną, doskonały pianista, trochę wyszczerbiony w oczekiwaniu na pianistę. Dobrze położony w pobliżu głównego placu.

intymny moment w małym pokoju, nuty rozbrzmiewają i porywają nas. bardzo fajny występ