Kraków
Water Parks

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu parki wodne w: Kraków

Oprócz atrakcji typu parki wodne jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Kraków?

W: Kraków są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu parki wodne w: Kraków obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0 / 5

na podstawie 130 opinii

Naprawdę cudowne doświadczenie, było tak łatwe od początku do końca, miał świetnego przewodnika, który zabrał nas z naszego hotelu, zabrał nas do łaźni termalnych, oprowadził nas po trasie z przewodnikiem, zabrał nas w recepcji, przygotował nas i dał nam wszystkie informacje, których potrzebowaliśmy przed wyjściem na zewnątrz i czekaniem, aby zabrać nas ponownie do domu! Nie mogę winić żadnego dnia! Nasz kierowca Albert był cudowny, świetny angielski i bardzo przyjazny, przepraszał nawet za ruch w godzinach szczytu! Gorąco polecam ten dzień.

To było niesamowite doświadczenie, widoki nie do pobicia na spacerze po koronach drzew, a kąpiele termalne były naprawdę relaksującym popołudniem i chociaż tłoczno było wciąż dużo miejsca i czasu na wszystko. Wszyscy pracownicy byli niesamowici, nasz kierowca był kompetentny i przyjazny, opiekując się nami przez cały dzień i, co ważniejsze, bezpiecznie przewożąc nas. Polecam podejść do przygody na szczycie drzewa, ale upewnij się, że masz odpowiednie obuwie na warunki pogodowe, my też wróciliśmy, ale możesz dostać wyciąg narciarski.

Bardzo relaksujący dzień, a ceny napojów i jedzenia to świetny stosunek jakości do ceny. Uwielbiałem kąpiele termalne i sauny, jednak za spa trzeba dodatkowo zapłacić. Nasz instruktor Tom był niesamowity, oprowadził nas po okolicy i pomógł nam w szafkach przed opuszczeniem nas na relaks. Jedynym problemem jest to, że jazda samochodem zajęła 2 godziny, ale widoki po drodze są piękne.

Transport z i do naszego miejsca noclegowego był długi, ale nasz kierowca skrócił go. Rafael sprawił, że czuliśmy się bardzo komfortowo i podzielił się wieloma wspaniałymi informacjami na temat obszarów, przez które przejeżdżaliśmy. Kąpiele termalne były absolutnie niesamowite, ogólnie spędziliśmy najlepszy czas i nie mogliśmy narzekać na żadną część tej podróży.

Park rozrywki był niesamowity, także facet, który zabrał nas do iz parku, był cudowny Miał problem z moimi biletami, ale wszystko zostało posortowane przed ręką. Zdecydowanie zarezerwuję ponownie.