Kraków
nocą

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 194 opinii

Wycieczka była pod każdym względem wspaniała. Cała trasa jest przemyślana, dobrze zorganizowana. W planie przejazdu ujętych jest wiele ważnych miejsc Krakowa. Mimo iż, zwiedzanie odbyło się w miesiącu lutym, to atmosfera była gorąca. Warto przeżyć taką przygodę. Polecam zarówno jako początek zapoznania się z miastem jak i w moim przypadku na pożegnanie.

Dominika była świetną przewodniczką!! Zabawnie I interesująco przedstawiła nam różne ciekawe historie z Krakowa. Wspaniale jest znaleźć kogoś kto podchodzi do swojej pracy z taką pasją. Zdecydowanie polecam każdemu tą wycieczkę kto chciałby poznać Kraków z innej, jeszcze ciekawszej strony.

To był mój pierwszy raz mimo że mam już trochę lat. Szkoda że nie było trochę starszych osób, ale mimo to młodzi ludzie obcokrajowcy świetnie integrowali się ze mną i koleżanką, pilnowali nas i siebie nawzajem w momencie przechodzenia do kolejnych dyskotek, to było super,polecam

Okazało się, że na statku byliśmy sami. Zamiast lampki wina - czekała na nas cała butelka, niesamowicie sympatyczny Pan Sternik, świetny kontakt i przepiękne widoki. Będę polecać każdemu, zdecydowanie warto. Bardzo dziękujemy za przecudowny wieczór ♥️

Można być zakłopotanym tym że kelner podaję meny i tak wiedząc że jest jedzenie albo vegetariańskie albo nie wegetariańskie. Zła akustyka ale fajna zabawa!