Kraków
natura i przygoda

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu natura i przygoda w: Kraków

Oprócz atrakcji typu natura i przygoda jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Kraków?

W: Kraków są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu natura i przygoda w: Kraków obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1917 opinii

Łódź w zlym stanie technicznym.Niedotrzymano umowy dlugisci rejsu.- zamiast 30 min...17.min łącznie z cumowaniem. Obsluga fatalna. Brak oznakowania łodzi. Nie wiadomo gdzie poszukiwać przewoźnika- nie ma opisywanych niebieskich flag...wystarczy napisac prawdę: Lajkonik, przystan Gucio i Maja. Brak jakiegokolwiek zainteresowania przewożonymi turystami- nie odezwano się slowem na temat mijanych atrakcji,choć w opisie jest audioprzewodnik i opis mijanych zabudowan, o historii nie wspominając. Zupelny brak dbałości o bezpieczenstwo pasażerów- niedbale cumowanie, daleko od brzegu, trzeba niemalże przeskakiwać. Dopiero po protescie,ustawiono nalezycie łódź. Jestem zdegustowana i nie polecam!! Uczestniczylam w podobnych rejsach w Chorwacji, na Wegrzech...nie ma porównania.

Nasz instruktor był doskonały w pokazywaniu nam obu technik prawidłowego rzucania siekierą. Dostajesz 90 minut, co jest wystarczającą ilością czasu dla dwóch osób na fantastyczną zabawę z siekierami. Dobra zabawa zdecydowanie poleciłaby :) nawet udało się kilka trików i gier na koniec naszej sesji!

Ciekawie, można sobie poobserwować Wawel i otoczenie z wodnej perspektywy. Przyjemna forma spędzania czasu. Można "odpłynąć", gdy tak buja :) Dosłownie i w przenośni :)

Bardzo fajna wycieczka z doskonałym przewodnikiem, który potrafił nam poprawnie wyjaśnić każdą stronę z bardzo przyjemnym dotykiem humoru

Wrażenia niesamowite, coś innego. Odpoczynek i spokój. Bardzo polecam