Kraków
natura i krajobraz

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

natura i krajobraz: Popularne w kategorii Kraków

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 3262 opinii

Muzeum jest niesamowite. Ogrom informacji wręcz przytłacza,ale nie żal każdej straconej minuty. Wycieczka zajęła Nam prawie 2 godziny. Większość informacji dotyczy losów społeczności żydowskiej ogólnie i trochę mało dotyczących samego Schindlera i jego pracowników.

Had a great visit to this Salt Mine. I was excited to go down here but was absolutely blown away by the scale. Educational, entertaining and not expensive. It was an amazing place to visit, fantastic experience inside. You gotta' do this!

Wycieczka udana, kierowca świetny-bardzo zabawny pan z kiteczką o irlandzkim akcencie :) . Droga do i z punktu zwiedzania minęła szybko i przy dobrej muzyce. Polecam jedzonko w kopalni - pysznie i nie drogo.

Ogólnie podobało mi się natomiast dużo rzeczy nie usłyszałam bo urządzenie ze słuchawką średnio działało. Kierowca się spóźnił i niestety nie przeprosił / nie wyjaśnił spóźnienia

Przede wszystkim Pan Paweł kierowca i jednocześnie osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej i wiedzy historycznej sprawił, że wycieczka byla bardzo udana