Kraków
na segway'u

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu na segway'u w: Kraków

Oprócz atrakcji typu na segway'u jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Kraków?

W: Kraków są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 385 opinii

Jedno z najlepszych doświadczeń, na których byliśmy jako rodzina. Tom był bardzo cierpliwy w stosunku do nas starszych! Naprawdę wyjaśnił historię Krakowa, co samo w sobie jest naprawdę niesamowite. Zdecydowanie sprawił, że nasza podróż była ekscytująca i pouczająca. Polecam tę wycieczkę wszystkim, młodym i starszym. Co za wspaniały sposób na zobaczenie miasta i zrozumienie jego kultury, interesujących miejsc historycznych, a zwłaszcza najlepszych miejsc do jedzenia. Jeszcze raz dziękuję... Zrobiłeś nasze wakacje.

Mega ciekawa wycieczka. Przewodnik opowiadał lekko na luzie - nie takim sztywnym "historycznym" językiem. Dodawał od siebie jakieś ciekawostki. Mega polecam. Kwestia opanowania jazdy - po kilku minutach prób udawało się w pełni samodzielnie jeździć. Gdzieś po 15 minutach wycieczki czerpiesz już przyjemność z takiej jazdy. Aż żałowaliśmy, że 2h tak szybko minęły. Naprawdę polecam

Zrobiliśmy to w ciągu kilku godzin od przybycia do Krakowa i nie ma lepszego sposobu na zapoznanie się ze starym miastem. Otrzymaliśmy indywidualne instrukcje dotyczące korzystania z Segwaya i wkrótce mój początkowy niepokój zniknął. Pokonaliśmy dużo terenu, a nasz przewodnik Tom był bardzo kompetentny.

Doskonały wybór..jesteśmy bardzo zadowoleni,dla dzieci 8 lat i 12 mega atrakcja, przewodnik bardzo interesujaco opowiadał..polecam zdecydowanie!!

Arthur jest przewodnikiem wycieczek een goede! Vertelt op een fijne, makkelijke manier die voor iedereen te begrijpen is!