Wybierz daty
Kraków

Zwiedzanie segwayem

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 18
Sortuj według:
1 - 16 / 18

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu na segway'u w: Kraków

Oprócz atrakcji typu na segway'u jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Kraków?

W: Kraków są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 385 opinii

Bardzo polecam, nawet dla osób które jeszcze nie miały okazji jeździć segwayem i mają obawy czy podołają. Bardzo cierpliwi instruktorzy (p. Justyna) , którzy przygotowują do jazdy i dbają o bezpieczeństwo. Jest to szybka i wygodna forma zwiedzania, aby zobaczyć najważniejsze miejsca w Krakowie. Przewodniczka p. Justyna bardzo miła, uśmiechnięta i sympatyczna osoba. Podczas zwiedzania raczej są to krótkie treści zawierające podstawowe i naistotniejsze informacje, które zapamiętuje się na długo z wtrącanymi co jakiś czas ciekawostkami/brawo. Byliśmy dwoma polsko języcznymi uczestnikami w 10 os. grupie angielskiej. Informacje były podawane w dwóch językach dokładnie te same/duży plus. Trasa Stare Miasto objęła 12 miejsc. w tym przyjazd na czas odgrywania hejnału. W moim odczuciu dobrze zagospodarowane 2 godz. Pani Justyno jeszcze raz dziękujemy. Przy okazji następnej wizyty wrócimy, aby w ten sposób zwiedzić Kazimierz.

Na początku trochę się bałam i niepokoiłam, czy dam radę jeździć Segwayem po mieście i zrobiłam to tylko ze względu na chłopaka, ale muszę przyznać, że bardzo szybko to ogarniasz i nie jest to takie trudne! Więc odważ się! Przewodnik był bardzo miły i opowiedział nam dużo o mieście po niemiecku. Zawsze upewniał się, że wszyscy śledzą. My też nie jechaliśmy szybko, więc nikt się nie zgubił. To było wspaniałe doświadczenie!

Troszeczkę baliśmy się jazdy segwayem - obyło się bezproblemowo - najpierw 15 min szkolenia. Pani przewodnik kompetentna - pokazała wszystko co powinno się zobaczyć z perspektywy jazdy segwayem. Dodatkowo fajne miescówki odnośnie jedzenia itp. Polecamy.

Arturo był fantastyczny! Jest super kompetentny, ale też ciepły, optymistyczny i ma duże poczucie humoru! Świetny dzień.

To była przyjemna 2-godzinna wycieczka z miłym przewodnikiem, dziękuję Arthurze?