Karta miejska

Kraków: City Pass Krakow Card z 38 muzeami

Organizator atrakcji: Discover Cracow

Kraków: City Pass Krakow Card z 38 muzeami

Organizator atrakcji: Discover Cracow
Prawie wyprzedane

Od 90 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Uzyskaj łatwy dostęp do 38 muzeów z 1-, 2- lub 3-dniową Krakowską Kartą Miejską i odkrywaj miasto we własnym tempie. Wybierz kartę miejską z transportem publicznym lub bez.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 1 - 3 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Uzyskaj dostęp do nawet 38 muzeów w Krakowie z jedną poręczną kartą
 • Korzystaj z nieograniczonych bezpłatnych przejazdów krakowskimi autobusami i tramwajami
 • Spotkaj wampiry w muzeum pod Rynkiem Głównym
 • Dowiedz się o pracy Oscara Schindlera w Fabryce Oskara Schindlera
 • Posłuchaj dźwięku trąbki w Bazylice Mariackiej
Pełny opis

Zwiedzaj Kraków we własnym tempie i zgodnie z własnymi zainteresowaniami z 1-, 2- lub 3-dniową Kartą Miejską. Uzyskaj dostęp do 38 muzeów i zabytków. Zobacz tradycyjny mieszczański dom lub posłuchaj dźwięku trąbki w gotyckim ceglanym kościele Bazyliki Mariackiej. Dowiedz się więcej o bohaterze II wojny światowej, Oscarze Schindlerze, w Fabryce Oscara Schindlera. Odwiedź aptekę pod Orłem w dawnym getcie i dowiedz się, jak Holokaust wpłynął na krakowskich Żydów. Udaj się do Muzeum Podziemia Rynku Głównego i spotkaj wampiry. Do Twojej City Pass zostanie dołączona pełna lista muzeów, a aby ułatwić sobie dotarcie z widoku do wzroku, możesz wybrać kartę z nieograniczonymi przejazdami miejskimi środkami transportu publicznego, w dzień iw nocy.

Muzea objęte City Pass to:

1. Fabryka Schindlera 2. Podziemia Rynku Głównego 3. Muzeum Lotnictwa Polskiego 4. Muzeum Książąt Czartoryskich (Dama z gronostajem Leonarda da Vinci) 5. Miejskie Mury Obronne Krakowa 6. Muzeum Archeologiczne w Krakowie 7. Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema 8. Muzeum Etnograficzne im. Seweryna Udzieli 9. Muzeum Stanisława Wyspiańskiego 10. Dom Zwierzyńca 11. Dom Józefa Mehoffera 12. Podziemia kościoła św. Wojciecha 13. Kościół Mariacki 14. Muzeum Historii Fotografii 15. Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka, Archiwum. Gabinet 16. Muzeum Historii Akademii Górniczo-Hutniczej 17. Pałac Biskupa Erazma Ciołka 18. Stara Synagoga 19. Muzeum Archidiecezjalne 20. Dom Szołayskich 21. Dom Hipolitów 22. Opactwo Benedyktynów w Tyńcu 23. Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie 24. Gmach Główny Muzeum Narodowego 25. Regionalne Muzeum Polskiego Modernizmu Rydla Rydłówka 26. Muzeum Emeryka Hutten-Czapskiego 27. Ulica Pomorska 28. Celestat 29. MOCAK 30. Wieża Ratuszowa 31. Wystawa w Nowej Hucie Branice 32. Żydowskie Muzeum Galicja 33. Barbakan 34. Apteka pod Orłem 35. Pałac Krzysztofory 36. Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa Nil 37. Dom Jana Matejki 38. Kopiec Kościuszki

Wliczone w cenę
 • Wejście do 38 muzeów i atrakcji Krakowa
 • Nieograniczony transport publiczny (jeśli wybrano opcję)
 • Odbiór i dowóz do hotelu
 • Wstęp do budynków Katedry Wawelskiej (dodatkowa opłata)
Nie zaleca się następującym osobom
 • Dzieci poniżej 3. roku życia
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

KrakowCard możesz odebrać, okazując voucher w następujących punktach: Biuro Odkryj Kraków: Piłsudskiego 7 (Happy Pack Office) InfoKraków, KRK Balice Lotnisko InfoKraków ul. południowy zachód. Jana 2 InfoKraków Sukiennice - Rynek Główny 1/3 InfoKraków ul. Szpitalnej 25 InfoKraków ul. Józefa 7 InfoKraków Powiśle 11 InfoKraków Os. Zgody 7 Krakville Tours – Sienna 17 Legendarny Kraków – Floriańska 16 Legendarny Kraków – Sławkowska 25

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Wygodne obuwie
 • Legitymacja studencka

Co trzeba wiedzieć

 • Karta Miejska uprawnia do bezpłatnych przejazdów autobusami i tramwajami miejskimi oraz bezpłatnego wstępu do 38 muzeów w Krakowie. Karta obowiązuje w autobusach miejskich i tramwajach w dzień i w nocy (chyba że wybrano opcję bez transportu)
 • Ważność karty nie jest liczona w godzinach, ale w dniach, co oznacza, że karta jest ważna do końca dnia, a nie godziny, w której została aktywowana.
 • Dzieci do lat 3 otrzymują bezpłatny wstęp do wszystkich muzeów i komunikacji miejskiej
 • Ostatnie wejście na wystawy następuje zazwyczaj 90 minut przed zamknięciem
 • Niektóre muzea są zamknięte w poniedziałki
 • Musisz odebrać Museum City Pass w jednej z kilku lokalizacji w Krakowie
 • Godziny otwarcia mogą różnić się od przedstawionych na stronie produktu ze względu na różne okoliczności
 • Sprawdź dokładne godziny otwarcia na oficjalnej stronie internetowej organizatora zajęć
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,2 /5

na podstawie 253 opinii

Podsumowanie opinii

 • Transport
  4,3/5
 • Jakość/cena
  4,2/5
 • Jakość usług
  4,3/5
 • Organizacja
  4,1/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

City Pass bardzo ułatwił podróżowanie i zwiedzanie muzeów w Krakowie. Wybrałem kartę 3 dni, z bezpłatnym transportem. Kupon wymieniłem na lotnisku, w punkcie informacyjnym. Zostałem w mieście tylko kilka dni i nie jestem pewien, czy koszty karty przewyższają koszty, które poniosłbym, gdybym jej nie miał. Transport publiczny w Krakowie jest tani. Polecam kartę, jeśli planujesz dużo podróżować i odwiedzać wiele muzeów. Uwaga: nie możesz użyć tej karty, aby podróżować pociągiem z lotniska do centrum miasta. Możesz jednak skorzystać z pewnej linii autobusowej, która zabierze Cię do miasta. Ale pociąg do miasta jest szybszy i bardzo tani. Bezpłatny transport do kopalni soli (w Wieliczce) jest wliczony w cenę autobusem (np. linia 304). Warto wiedzieć: w przypadku niektórych muzeów, takich jak Oskar Schindlers, musisz udać się do biura Muzeum Krakowa na Rynku Głównym, aby zarezerwować czas. Dopiero wtedy masz prawdziwy bilet.

Czytaj dalej

6 grudnia 2021

Wzięliśmy bilet do muzeum wraz z transportem, uznaliśmy go bardzo dobrze, ale polecam tym, którzy mają czas na samodzielne ustalenie trasy, aby sprawdzić, czy rzeczywiście korzysta się z wielu tramwajów. W wielu muzeach poniedziałki są bezpłatne, choć niektóre są otwarte tylko rano. Piękne miasto, polecam wykorzystać pół dnia na wyjazd do Auschwitz i Birkenau, żeby nie zapomnieć.

Czytaj dalej

29 września 2021

Na pobyt w Krakowie wzięliśmy karnet na 2 dni. Udało nam się wykonać wiele z oferowanych atrakcji. Co jest również bardzo praktyczne, ten karnet obejmuje transport publiczny! Trzeba jednak zwrócić uwagę na godziny otwarcia muzeów: 2 dni naszej przepustki, więzienie i muzeum Gestapo na Pomorskiej były zamknięte... Dodatkowo w książeczce dodanej do przepustki brakuje informacji: jest to odnotowane że transport publiczny nie jest płatny w strefach 1 i 2 ale co to za strefy? Mapa Krakowa z wytyczeniem tych obszarów i zaznaczeniem miejsc, w których znajdują się muzea, byłaby mile widziana w tej broszurze.

Czytaj dalej

21 sierpnia 2021

Numer identyfikacyjny produktu: 52451