Przygoda

Kraków: ekstremalna strzelnica i transfer z hotelu

Kraków: ekstremalna strzelnica i transfer z hotelu

Prawie wyprzedane

Od 220 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Sprawdź swoje umiejętności strzeleckie i wypróbuj różne rodzaje broni, w tym AK 47, Uzi, pistolet Glock, shotgun i wiele innych. Korzystaj z usług profesjonalnych, anglojęzycznych instruktorów na największej strzelnicy w Krakowie.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 3 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Instruktor
angielski
Odbiór wliczony w cenę
Odbiór z Twojego hotelu w Krakowie

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Strzelaj na największej strzelnicy w Krakowie
 • Zmierz się ze swoimi przyjaciółmi, aby zobaczyć, kto najlepiej celuje
 • Wybierz spośród wielu rodzajów broni palnej
Pełny opis
Dowiedz się, jak obsługiwać nawet do 33 różnych rodzajów broni na największej strzelnicy w Krakowie. Sprawdź swoje umiejętności obsługi różnych rodzajów broni, w tym kałasznikowa AK 47, pistoletu Glock i karabinów snajperskich, w zależności od zarezerwowanej opcji. Wybieraj z szerokiej gamy pakietów strzelania według własnych preferencji. Korzystaj z usług profesjonalnego instruktora, który pokaże Ci, jak prawidłowo trzymać broń, mierzyć i strzelać do celu, zdobywając maksymalną liczbę punktów. Poczuj, jakie uczucie towarzyszy odpalaniu strzelby o mocy tak dużej, że metalowy cel strzelniczy trzeba wymieniać co tydzień. Porównaj wyniki ze swoimi przyjaciółmi i zobacz, kto strzela najcelniej. Poczuj adrenalinę, trzymając załadowaną broń i mierząc do celu. Poświęć trochę czasu, aby na koniec sesji zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z wybraną bronią i zabierz ze sobą swoje tarcze jako wyjątkowy upominek.
Wliczone w cenę
 • Odbiór z hotelu i transport powrotny
 • Bilet na strzelnicę
 • Anglojęzyczny kierowca, który będzie Ci towarzyszył przez całą wycieczkę
 • Profesjonalny anglojęzyczny instruktor strzelania
 • Rozmaite bronie i amunicje
 • Ochrona oczu i uszu
 • Twój własny cel na pamiątkę
 • Zimne piwo po zakończeniu strzelania
  Nie zaleca się następującym osobom
  • Dzieci poniżej 18. roku życia
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Uczestnicy otrzymają niezbędne wyposażenie ochronn
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Ważne informacje

  Niedozwolone

  • Alkohol i narkotyki

  Co trzeba wiedzieć

  • W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wprowadzane są dodatkowe środki ostrożności w zakresie higieny. Strzelnica jest zamknięta dla większości zwiedzających – tylko firma lokalnego partnera ma możliwość wprowadzania do niej gości. Obiekt jest dezynfekowany co wieczór, a przewodnicy są wyposażeni w środki dezynfekujące do rąk. Podczas wycieczki używane są vany z maksymalnie 8 miejscami. Są one dezynfekowane co wieczór po wycieczce.
  • Podana godzina odbioru jest orientacyjna. Czas odbioru może się różnić o 30 minut w zależności od lokalizacji hotelu i warunków na drodze. Twój kierowca poinformuje Cię o dokładnej godzinie odbioru około godz. 21.00 na dzień przed wycieczką.
  • W przypadku rezerwacji na ostatnią chwilę lub w tym samym dniu kierowca poinformuje o godzinie odbioru z krótszym wyprzedzeniem. W każdym przypadku kierowca będzie kontaktował się na numer telefonu podany w trakcie procesu rezerwacji.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,9 /5

  na podstawie 685 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,9/5
  • Transport
   4,9/5
  • Jakość/cena
   4,7/5
  • Bezpieczeństwo
   4,9/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Zostaliśmy zabrani na czas z naszego mieszkania, zatrzymując się, aby odebrać innych, a następnie pojechaliśmy na strzelnicę. Otrzymaliśmy ochronę oczu i ochronniki słuchu, a następnie podzieliliśmy na grupy. Nasi instruktorzy byli bardzo kompetentni i pomocni, i pokazali nam, jak dokładnie ładować i strzelać z każdej broni. Po zakończeniu byliśmy w stanie zabrać nasze cele do domu, co było świetne. Dostaliśmy drinka do drogi do domu i po 40-minutowych zdjęciach wróciliśmy do naszego mieszkania. Dziękuję za wspaniały dzień!

  Czytaj dalej

  21 stycznia 2020

  Zdecydowanie poleciłbym! Ta aktywność bardzo różniła się od wszystkiego, co robiłem wcześniej, ale zarówno ja, jak i mój chłopak, bardzo się podobało. Transfer do iz strzelnicy był NIESAMOWITY. Alan, nasz kierowca, wysłał do nas wiadomość po zarezerwowaniu, aby potwierdzić wszystko i zadzwonił do nas przed odebraniem, aby bardzo łatwo go znaleźć. Przyniósł nam nawet napój i przekąskę na podróż i zaskoczył nas polskim piwem w drodze powrotnej! Udzielił nam również wskazówek, jak używać pistoletów i odpowiedział na wszystkie pytania, które mieliśmy.

  Czytaj dalej

  23 grudnia 2019

  To było takie fajne! Coś innego i sprawi, że poczujesz adrenalinę. Odebrano mnie z hotelu, a kierowca był na czas i przyjazny. Faceci z dystansu byli przyjaźnie nastawieni do budowy i zasad bezpieczeństwa. Nie raz czułam się niebezpiecznie. Tam, gdzie zawsze stoi ktoś obok ciebie. Zarezerwowałem zaawansowany i na pewno następnym razem wybiorę wyższy poziom. Nie myśl, po prostu zarezerwuj. Na pewno nie pożałujesz.

  Czytaj dalej

  7 października 2019

  Numer identyfikacyjny produktu: 124898