Wycieczka z przewodnikiem

Kraków e-samochodem i Fabryka Schindlera (opcjonalnie)

Kraków e-samochodem i Fabryka Schindlera (opcjonalnie)

Prawie wyprzedane

Od 75 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Zwiedź Kraków i poznaj jego kulturę, styl życia i historię podczas ekologicznej wycieczki po mieście elektrycznym pojazdem typu buggy. Opcjonalnie możesz też odwiedzić Muzeum Fabryki Schindlera z biletami wstępu bez kolejki.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 3 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
hiszpański, niemiecki, francuski, włoski, szwedzki, rosyjski, polski, angielski
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, niemiecki, francuski, włoski, szwedzki, rosyjski, polski, angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zachwyć się pięknem Krakowa, zwiedzając miasto ogrzewanym samochodem elektrycznym
 • Poznaj historię miasta dzięki szczegółowemu komentarzowi z audioprzewodnika
 • Zobacz najciekawsze i najważniejsze atrakcje Krakowa w zaledwie 2 godziny
 • Omiń kolejki i zwiedź Fabrykę Schindlera (opcjonalnie)
Pełny opis

Odkryj Kraków w ciągu jednego dnia podczas ekologicznej wycieczki po mieście elektrycznym buggy. Dowiedz się o barwnej historii miasta od lokalnego przewodnika, przemierzając kultowe dzielnice miasta i mijając jego główne zabytki.

Zobacz Zamek Królewski na Wawelu, dzielnice żydowskie i dawne getto żydowskie, a wszystko to w zaciszu swojego e-buggy. Wyrusz w niezapomnianą podróż ekologicznym elektrycznym buggy po urokliwych ulicach Krakowa. Odwiedź trzy najbardziej historyczne dzielnice miasta z łatwością i komfortem.

Najpierw udaj się na Stare Miasto, aby zobaczyć czarujący Zamek Królewski na Wawelu górujący nad miastem i Wisłą, Barbakan z ufortyfikowanymi wieżami i murami, imponujące kościoły i szereg innych historycznych budynków.

Następnie udaj się do historycznej dzielnicy żydowskiej miasta z zapierającymi dech w piersiach chrześcijańskimi kościołami, żydowskimi synagogami i historycznymi budynkami dawnego miasta Kazimierz. Podziwiaj modne sklepy, bary i galerie, które teraz ciągną się wzdłuż tych ulic.

Na koniec przejedź do pozostałości murów dawnego żydowskiego getta i Placu Bohaterów Getto, zanim zakończysz zwiedzanie w Muzeum Fabryki Schindlera. Tutaj, jeśli muzeum jest otwarte, a bilety można kupić, możesz zwiedzać muzeum we własnym tempie, bez przewodnika.

Po godzinie w muzeum zostaniesz odebrany i przywieziony z powrotem do pierwotnego punktu początkowego wycieczki. Ewentualnie, jeśli nie odwiedzasz muzeum, zostań wysadzony natychmiast po zakończeniu wycieczki w pierwotnym punkcie początkowym wycieczki.

Wliczone w cenę
 • Audioprzewodnik dostępny w 8 językach
 • Kierowca mówiący po angielsku
 • bilet wstępu do Muzeum Fabryki Schindlera
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy wziąć ze sobą własne słuchawki
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem na przystanku Kiss and Ride na placu Matejki 3. Wypatruj żółtego elektrycznego pojazdu typu buggy.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Niedozwolone

 • Bagaż lub duże torby

Co trzeba wiedzieć

 • Fabryka Schindlera jest zamknięta w pierwszy wtorek każdego miesiąca
 • Nie zabieraj ze sobą dużego bagażu, ponieważ w samochodach jest miejsce wyłącznie dla pasażerów.
 • Zwiedzanie muzeum jest opcjonalne.
 • Do audioprzewodnika możesz podpiąć własne słuchawki.
 • Jeżeli nie zdecydujesz się na wycieczkę po muzeum, Twoje 2-godzinne zwiedzanie miasta meleksem zakończy się w punkcie początkowym.
 • Wycieczka trwa 2 godziny (lub 3 godziny, jeśli wybrano opcję ze zwiedzaniem Fabryki Schindlera).
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 1892 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,7/5
 • Transport
  4,6/5
 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Bezpieczeństwo
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Pomyślałem, że wycieczka była bardzo pouczająca z bardzo dobrym komentarzem i opisem z audio, a także miłym kierowcą (przepraszam, że nie pamiętam jego imienia), stwierdziłem, że jest to świetny stosunek jakości do ceny, z możliwością pominięcia linii w fabryce Schindlera, jeśli chcesz aby wejść na godzinę, która nie jest wliczona w cenę wycieczki, lub możesz zostać zabrany z powrotem do punktu odbioru, jeśli nie chcesz wchodzić do fabryki. Przewodnik wracał po godzinie do Schindlers, a następnie zabierał cię z powrotem do Starego Miasta….. poleciłby tę wycieczkę.

Czytaj dalej

14 lipca 2022

Miejsce odbioru było dość łatwe do znalezienia za pomocą naszych telefonów. Przewodnik się spóźniał, ale zadzwonił do nas z powodu dużego ruchu, więc nie ma problemu. Przewodnik był bardzo przyjazny i po drodze dał nam czas na wyjście i obejrzenie niektórych miejsc. Raz w muzeum Schindlera kupiła nam bilety i mogliśmy po prostu zapłacić jej gotówką. I to było dosłownie „pomiń linię”, co było niesamowite. Rezerwacja mówi, że masz własne słuchawki i maskę, ale my też nie potrzebowaliśmy. Zapewniono słuchawki. Jeśli masz tylko jeden dzień na zwiedzanie Krakowa, najlepiej skorzystaj z jednej z tych usług.

Czytaj dalej

13 lipca 2022

Na wycieczkę wybrałam się z mamą i był to świetny pomysł. Zwiedziliśmy miejsca, w których w Krakowie jeszcze nie byłam, a co najważniejsze poznałam ich historię i ciekawostki, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Kierowca meleksa odpowiadał na wszystkie nasze pytania, szczególnie ciekawie opowiadał na temat Kościoła na Skałce, przy którym zatrzymaliśmy się aby wejść do środka. Razem z mamą jesteśmy bardzo zadowolone, gorąco polecam.

Czytaj dalej

27 czerwca 2020

Numer identyfikacyjny produktu: 54981