Kraków Wycieczki piesze

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 182
Sortuj według:
Strona 1 z 12

Często zadawane pytania dotyczące: Kraków

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Kraków?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Kraków

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Kraków to:

Auschwitz

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 5151 opinii

Gorąco polecam zobaczenie Krakowa od " tajemniczej, można powiedzieć strasznej strony" podczas dwugodzinnej po nim wycieczce. To podczas niej nie tylko zwiedzimy ciekawe miejsca znajdujące się w tym pięknym mieście ale i poznamy ich mroczne tajemnice. Dużym atutem tej wycieczki jest wspaniała Pani przewodnik, która bardzo ciekawie opowiada o oglądanych miejscach. Osoba ta wykorzystując swoją niezwykłą wiedzę umiejętnie potrafi ją przekazać, przy tym jest bardzo miła i sympatyczna. My z mężem podczas tej wycieczki poznaliśmy w sposób ciekawy wiele niezwykłych miejsc. Na pewno znów wrócimy do Krakowa.

Jeśli chcesz zagłębić się w żydowską historię Krakowa, ta wycieczka jest dla Ciebie. Była to kompleksowa wycieczka z doświadczonym przewodnikiem. Jeśli macie możliwość wejścia do synagog na trasie (które mają sugerowaną darowiznę 10 zł), gorąco polecam. To była jedna z głównych atrakcji naszej wycieczki.

Bardzo ciekawe historie, inne od typowych historycznych opowieści. Można się przenieść do różnych epok i poczuć ich klimat.:)

Możliwość zwiedzenia Prywatnych Apartamentów oraz wystawy "Wawel Zaginiony" bez kolejek z miłą Panią przewodnik. Polecam. :)

Doskonały przewodnik. Interesujący i pełen wrażeń spacer po Krakowie.