Kraków
II wojna światowa

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu II wojna światowa w: Kraków

Oprócz atrakcji typu II wojna światowa jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Kraków?

W: Kraków są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu II wojna światowa w: Kraków obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 36 461 opinii

Doskonała organizacja wycieczki! Przewodnik Konrad bardzo dbał o wszystko, zawsze mając na oku starszych pasażerów. Bardzo przystojny, bardzo profesjonalny. wycieczka była równie udana, a ten przewodnik był również bardzo ostrożny. Przekazywał dużo wiedzy, nie będąc zbyt wymagającym, miał oko do szczegółów, nie tracąc z oczu całości. Nauczyłem się zaskakująco dużo pod względem treści, na miejscu jest inaczej niż w książkach czy dokumentach telewizyjnych.

Fantastyczna wycieczka! Bardzo fajna i uprzejma Pani przewodnik/kierowca. Sporo nam dodatkowo opowiedziała podczas podróży. Nie dowiedziałabym się tyle podróżując sama. Polecam wszystkim wycieczkę meleksem po Krakowie!

Wspaniałe doświadczenie zarówno za sprawność, jak i za uprzejmość i przygotowanie przewodnika, który zilustrował wszystkie zabytki trasy, zatrzymując się również, aby pozwolić nam zrobić zdjęcia: 10 i pochwała

Super przewodnik na prawdę ciekawie opowiadał i pokazał dużo ciekawych miejsc w stosunkowo krótkim czasie. Zwiedzanie Kazimierza to ciekawe doświadczenie ze względu na jego historię oraz różnicę kultur.

Świetnie zorganizowana. Przewodnik bardzo miły i uczynny.