Kraków Atrakcje edukacyjne

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 100
Sortuj według:
Strona 1 z 7

Często zadawane pytania dotyczące: Kraków

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Kraków?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Kraków

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Kraków to:

Auschwitz

Kraków: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraków? Kliknij tutaj.

Kraków: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 26 298 opinii

Cudowna godzina rejsu po rzece. Przyjechaliśmy trochę wcześnie, ponieważ nie byliśmy pewni miejsca spotkania, ponieważ e-mail nie był w pełni jasny. Po przejściu wzdłuż rzeki i zapytaniu kogoś udało nam się znaleźć naszą łódź. Nasza podróż odbyła się początkowo na mniejszej łodzi dla angielskich turystów, ale zaoferowano nam łódź parowca na niemieckiej trasie, którą zaakceptowaliśmy. Chociaż nie mieliśmy komentarza, nadal była to cudowna wycieczka, ponieważ poszliśmy w dół rzeki, a potem zawróciliśmy i z powrotem, mijając piękne mosty. Łódź była bardzo wygodna z dużą ilością miejsc siedzących zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Gorąco polecam zobaczenie Krakowa od " tajemniczej, można powiedzieć strasznej strony" podczas dwugodzinnej po nim wycieczce. To podczas niej nie tylko zwiedzimy ciekawe miejsca znajdujące się w tym pięknym mieście ale i poznamy ich mroczne tajemnice. Dużym atutem tej wycieczki jest wspaniała Pani przewodnik, która bardzo ciekawie opowiada o oglądanych miejscach. Osoba ta wykorzystując swoją niezwykłą wiedzę umiejętnie potrafi ją przekazać, przy tym jest bardzo miła i sympatyczna. My z mężem podczas tej wycieczki poznaliśmy w sposób ciekawy wiele niezwykłych miejsc. Na pewno znów wrócimy do Krakowa.

Vi kom forsinket, men en hyggelig kaptein viste oss til båten. Liten og sjarmerende Båt. Enkel liten tur med prowadzący podwładnych. Spesielt fint da det ble slumring underveis i turen.

Bardzo ciekawe historie, inne od typowych historycznych opowieści. Można się przenieść do różnych epok i poczuć ich klimat.:)

Doskonały przewodnik. Interesujący i pełen wrażeń spacer po Krakowie.