Sukiennice w Krakowie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Sukiennice w Krakowie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sukiennice w Krakowie? Kliknij tutaj.

Sukiennice w Krakowie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 404 opinii

Wycieczka była pouczająca, zabawna i lepsza niż wycieczka wózkiem golfowym w Krakowie. Ta trasa dała nam prawdziwe historie o prawdziwych ludziach, nie tylko o datach i miejscach. Przewodnik był bardzo kompetentny i absolutnie fantastycznym artystą. Gorąco polecam tę wycieczkę każdemu, kto przyjeżdża do Krakowa i chce dowiedzieć się więcej o mieście i jego ludziach.

Ciekawa i inna trasa! Dominique wykonał kawał dobrej roboty, opowiadając nam o legendach i krwawych historiach na całym krakowskim Starym Mieście. Nie było minuty, w której się nudziłam. Nawet zimno nie przeszkadzało, bo było tak interesujące! Całkowicie polecam tę wycieczkę na wieczorną rozrywkę!

Niesamowita wycieczka. Nasza przewodniczka Dominika była bardzo zabawna i weszła w tak wiele szczegółów z historiami! W 100% polecam, jeśli szukasz czegoś zabawnego i nieco innego jednego wieczoru! Jestem samotnym podróżnikiem i czułem się mile widziany podczas tej trasy.

Pani przewodniczka bardzo ciekawie opowiadała i zabrała nas w niezapomnianą podróż. Zdecydowanie polecamy, to zupełnie inny rodzaj zwiedzania.

Świetna pani przewodnik, bardzo wartościowa i ciekawa podróż po Krakowie i dzielnicy żydowskiej. Polecam.