Barbakan w Krakowie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Barbakan w Krakowie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Barbakan w Krakowie? Kliknij tutaj.

Barbakan w Krakowie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 550 opinii

Było dużo lepiej niż zakładałam, wykupując wycieczkę. Kocham Kraków, a po wycieczce z Panem Bartosem odkryłam go w zupełnie innym, jeszcze piękniejszym świetle. Zwiedzanie w cudownej atmosferze, nie tylko ze wspaniałym Przewodnikiem, ale cudownym człowiekiem, który zna, kocha to miasto i potrafi nas zarazić swoją pasją. Kilka wspaniałych godzin (które minęły jak krótka chwila), kilkadziesiąt/kilkaset wspaniałych zabytków. Miliardy pięknych, choć czasem trudnych opowieści, nie tylko o historii Polski, królach i ludności żydowskiej, ale również o naszych sąsiadach, przyjaciołach i "wrogach", życiu kiedyś, teraz i w przyszłości. Polecam wygodne buty, a reszta to wspaniale opowiedziany sen, cudowna podróż, którą bardzo chętnie powtórzę.

Kraków cudowne miasto !!! Historyczne centrum można bardzo dobrze zwiedzać pieszo, jest to przyjemne, ponieważ jest wolne od samochodów z pięknym zielonym pasem wokół, po którym przyjemnie jest spacerować.

Świetny przewodnik posiadający niebagatelną wiedzę. Profesjonalny sprzęt i obsługa wypożyczalni. Urokliwa wieczorna wycieczka, którą polecam!

Trasa była świetna! bardzo interesujące dla Leara na temat miasta, a Segwayowie świetnie się bawili. Gorąco poleciłbym to

Świetna pani przewodnik, bardzo wartościowa i ciekawa podróż po Krakowie i dzielnicy żydowskiej. Polecam.