Dodaj daty

Lotnisko Kraków-Balice

Lotnisko Kraków-Balice – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Kraków: Prywatny transfer na/z lotniska w Krakowie (KRK)

1. Kraków: Prywatny transfer na/z lotniska w Krakowie (KRK)

Spotkaj się ze swoim kierowcą w hali przylotów portu lotniczego Kraków (KRK) i skorzystaj z transferu do Krakowa. Kierowca będzie trzymał tabliczkę z Twoim imieniem i nazwiskiem i będzie czekał w hali przylotów przez 45 minut po wylądowaniu samolotu. Cena obejmuje transfer pojazdem marki Mercedes-Benz oraz anglojęzycznego kierowcę.

Prywatny transfer z lotniska w Krakowie

2. Prywatny transfer z lotniska w Krakowie

Wyrusz w podróż bez wysiłku dzięki naszemu prywatnemu transferowi z lotniska w Krakowie. Ciesz się bezstresowym przybyciem, ponieważ nasz anglojęzyczny szofer czeka w hali przylotów, trzymając białą tablicę z Twoim imieniem i nazwiskiem. Pożegnaj problemy związane z cenami za osobę — nasza usługa obejmuje usługę za samochód, zapewniając niezrównaną wartość dla podróżujących samotnie lub grup. Zrelaksuj się w luksusowym Mercedesie Klasy E lub jego odpowiedniku, płynnie płynąc do celu — niezależnie od tego, czy jest to hotel, apartament, czy inne preferowane miejsce. Nasz doświadczony kierowca zmieni Twoją podróż w wciągające doświadczenie, dzieląc się po drodze spostrzeżeniami na temat atrakcji Krakowa. Spersonalizowana obsługa wykracza poza samą podróż. Niezależnie od tego, czy podróż zostanie wysłana do hotelu, czy do centralnej lokalizacji, jesteś doskonale przygotowany na zwiedzanie miasta. Dla większej wygody zorganizuj podróż powrotną z naszym kierowcą, zapewniając bezproblemową podróż powrotną na lotnisko. Zaufaj nam i zapewnij pouczający, przyjemny i niezapomniany początek Twojej krakowskiej przygody.

Kraków: Prywatny transport z lotniska luksusowym samochodem

3. Kraków: Prywatny transport z lotniska luksusowym samochodem

Z wyprzedzeniem zarezerwuj usługę transferu po przylocie na lotnisko Kraków-Balice lub przed wylotem. Skorzystaj z wysokiej jakości transferu 30-minutowego z lub do portu lotniczego. Rozpocznij swoją przygodę w Krakowie bez stresu. Anglojęzyczny, profesjonalny kierowca powita Cię w hali przylotów i pomoże Ci przenieść bagaż do samochodu. Zrelaksuj się podczas komfortowej jazdy i posłuchaj wskazówek na temat Krakowa od kierowcy, który dowiezie Cię do Twojego hotelu. Transfer powrotny na lotnisko rozpocznie się o wybranej przez Ciebie godzinie.

Kraków: Prywatny transfer luksusowym pojazdem z lotniska Balice

4. Kraków: Prywatny transfer luksusowym pojazdem z lotniska Balice

Jest to transfer lotniskowy prywatnym, nowoczesnym i wygodnym samochodem lub vanem Mercedes Benz. Po przylocie będzie czekał na Ciebie przyjazny, mówiący po angielsku kierowca, który pomoże Ci przenieść bagaż i zaprowadzi do samochodu. Na lotnisku w Krakowie z łatwością dostrzeżesz elegancko ubranego kierowcę z tabliczką z Twoim nazwiskiem. W drodze do centrum Krakowa kierowca chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące zwiedzania miasta, dobrych restauracji, lokalnych zwyczajów itp. Przejazd z lotniska do centrum miasta trwa ok. 25–30 minut. W przypadku przejazdu z centrum Krakowa na lotnisko zarezerwuj odbiór na co najmniej 2 godziny przed lotem. Jeżeli podróżujesz z małymi dziećmi, możesz dodatkowo zamówić niezbędne udogodnienia, takie jak foteliki dziecięce lub foteliki podwyższające. Standardowy pojazd pomieści od 6 do 8 pasażerów, ale możliwe jest również zamówienie transportu dla większej liczby osób. Usługa obejmuje odbiór z lotniska Kraków-Balice i szybki transfer do hotelu lub miejsca zakwaterowania albo transfer bezpośrednio z hotelu lub miejsca zakwaterowania na lotnisko Kraków-Balice. Na trasie nie ma żadnych przystanków, więc z pewnością będzie to transfer bezproblemowy. Zagwarantowane miejsca parkingowe w strefie VIP na lotnisku zapewniają punktualny odbiór i transfer powrotny. Aby być zawsze do Twojej dyspozycji, kierowca śledzi rozkład lotu. Dlatego nie musisz się martwić koniecznością powiadomienia nas w razie odwołania lub opóźnienia lotu. Skontaktuje się z Tobą biuro pomocy lokalnego partnera. W przypadku tej usługi nie ma żadnych ukrytych opłat i gwarantowane są stałe stawki, nawet jeśli Twój transfer ma odbyć się w nocy.

Kraków: transfer samochodem elektrycznym z/na lotnisko

5. Kraków: transfer samochodem elektrycznym z/na lotnisko

Zarezerwuj przyjazny dla środowiska transfer po swoim przylocie do Krakowa lub na wylot z miasta. Zrelaksuj się w ekonomicznym samochodzie, korzystając z wysokiej jakości usługi 30-minutowego transferu.  Rozpocznij swoją przygodę w Krakowie bez stresu. Pozwól się powitać na hali przylotów przez anglojęzycznego, profesjonalnego kierowcę. Będzie on czekać na Ciebie, trzymając tabliczkę z Twoim imieniem i nazwiskiem. Po serdecznym powitaniu Twój kierowca pomoże Ci przenieść bagaż i zaprowadzi Cię do samochodu. Uniknij korków za sprawą samochodu ekonomicznego, który może korzystać ze specjalnych pasów szybkiego ruchu. Podczas podróży Twój kierowca udzieli Ci cennych wskazówek dotyczących Krakowa. Dojedź do swojego miejsca zakwaterowania, nawet jeśli znajduje się ono w samym centrum Krakowa. Przy transferze z Krakowa na lotnisko otrzymasz taki sam, wysoki poziom komfortu, oszczędzając sobie stresu związanego z podróżą. 

Kraków: Prywatne transfery z lotniska

6. Kraków: Prywatne transfery z lotniska

Pozbądź się stresu związanego z przylotem lub wylotem z lotniska w Krakowie (KRK), dzięki zarezerwowanemu z wyprzedzeniem transferowi prywatnemu z lub do centrum miasta. Uniknij przejazdu zawodnymi taksówkami lokalnymi i skorzystaj z usług przyjaznego, anglojęzycznego kierowcy. Zrelaksuj się wiedząc, że lot będzie śledzony, aby uniknąć niepożądanych opłat za czekanie. W cenę wliczone są także opłaty za parking i opłaty drogowe, zaś korki i inne opóźnienia nie będą zwiększały kosztów podróży. Skorzystaj z możliwości zabrania z sobą dużej ilości bagażu, czyli 1 walizki standardowej wielkości oraz 1 małej walizki podręcznej na osobę. Na życzenie dostępne są także przyczepki w przypadku nadbagażu. Skorzystaj z floty przewoźnika w postaci nowoczesnych samochodów osobowych, miniwanów, autobusów i autokarów, które pozwolą Ci podróżować w komfortowych warunkach.

Kraków: prywatny przewóz z lotniska

7. Kraków: prywatny przewóz z lotniska

Pomiń kolejki do taksówek na lotnisku w Krakowie. Skorzystaj z najbezpieczniejszego, najbardziej ekonomicznego i najwygodniejszego sposobu podróżowania do centrum. W tej ofercie, oprócz wysokiej klasy usługi, otrzymujesz stałą cenę za podróż w każde miejsce w granicach miasta. Uniknij wygórowanych opłat i skorzystaj z najlepszej oferty pod względem kwestii obsługi, jakości i ceny. Podczas rezerwacji otrzymasz informację o kosztach usługi, dlatego nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe opłaty w późniejszym terminie. Po rezerwacji otrzymasz pełne wsparcie, więc nie musisz się o nic martwić. Twoja podróż rozpocznie się i zakończy tak bezstresowo i wygodnie, jak to możliwe. Dostępne są różne pojazdy w zależności od rozmiaru grupy, począwszy od taksówek i minibusów dla mniejszych grup, skończywszy na 65-osobowych autokarach dla większych. Przejazd jest także możliwy z Twojego hotelu w centrum Krakowa na lotnisko i jest on dostosowany do godziny Twojego odlotu.

Kraków: Prywatne międzynarodowe transfery z lotniska im. Jana Pawła II

8. Kraków: Prywatne międzynarodowe transfery z lotniska im. Jana Pawła II

Wybierz wygodny sposób podróżowania do lub z lotniska w Krakowie z prywatnym transferem dostępnym w dzień iw nocy. Po prostu wybierz odpowiednią opcję i zostań odebrany lub dowieziony bezpośrednio do miejsca zakwaterowania lub dowolnego innego dogodnego dla Ciebie miejsca w Krakowie. Oszczędź czas i uniknij obaw o spóźnienie się na lot lub znalezienie drogi do miejsca zakwaterowania. Doświadczeni anglojęzyczni kierowcy nie tylko będą śledzić Twój lot, aby poznać dokładny czas obecności, ale także chętnie pomogą Ci z bagażem. Możesz mieć pewność, że ustalona cena nie wzrośnie z powodu możliwych korków lub opóźnień lotów. Transfery mogą być rezerwowane zarówno przez małe, jak i większe grupy, ponieważ każdorazowo przygotowywane są różne typy pojazdów zgodnie z potrzebami grupy. Dodatkowo w razie potrzeby można łatwo zorganizować dodatkowe miejsce na bagaż i foteliki dla młodych podróżników. Wystarczy skontaktować się z lokalnym partnerem po dokonaniu rezerwacji, a te dodatkowe życzenia powinny zostać rozwiązane.

Kraków: Prywatny transfer na lub z lotniska w Krakowie

9. Kraków: Prywatny transfer na lub z lotniska w Krakowie

Doświadcz południowej Polski w najlepszym wydaniu dzięki temu wygodnemu i wygodnemu transferowi na i z międzynarodowego lotniska w Krakowie. Oszczędź sobie kłopotów z poruszaniem się po systemie transportu publicznego po długiej podróży. Spotkaj się ze swoim anglojęzycznym kierowcą w hali przylotów lotniska lub w hotelu. Uzyskaj pomoc z torbami, a następnie usiądź i zrelaksuj się w wygodnym, klimatyzowanym samochodzie. Kierowca dowiezie Cię do celu najlepszą możliwą trasą. Ciesz się komfortem prywatnego transferu, aby maksymalnie wykorzystać swój czas w Krakowie.

Prywatny transfer z lotniska w Krakowie

10. Prywatny transfer z lotniska w Krakowie

Pozbądź się zmartwień związanych z przylotem na krakowskie lotnisko (KRK) i skorzystaj z wygodnego, prywatnego i punktualnego transferu do miejsca docelowego w centrum miasta. Skorzystaj z usług w pełni licencjonowanego, profesjonalnego kierowcy o nienagannych manierach i skorzystaj z dodatków, takich jak przewodniki i mapy atrakcji turystycznych, woda butelkowana i miętowa guma do żucia na życzenie. Możesz nawet wybrać swoją ulubioną muzykę z pokładowego serwisu Spotify! Pozostań w kontakcie dzięki bezpłatnemu Wi-Fi i ładuj telefon komórkowy w razie potrzeby podczas podróży, aby dotrzeć na miejsce zrelaksowany, odświeżony i gotowy na stawienie czoła nowemu dniu.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 47
Sortuj wg:
Strona 1 z 3

Lotnisko Kraków-Balice: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Kraków-Balice? Kliknij tutaj.

Lotnisko Kraków-Balice: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 5104 opinii

Kierowcy nie było, kiedy przyjechaliśmy na lotnisko. Stał przy hotelu, do którego miał nas odebrać. Pojechaliśmy do hotelu zwykłą taksówką, więc obiecali odebrać nas, gdy jechaliśmy na lotnisko. Kiedy mieliśmy nas odebrać, kierowca był spóźniony z powodu korków. Na szczęście zarezerwowaliśmy to bardzo wcześnie. Kierowca był miły. A przy rezerwacji był również miły i przeprosiny. Ale tym razem całe zamieszanie obniża ocenę. Jeśli wrócę, prawdopodobnie zarezerwuję to ponownie.

Absolutnie doskonała obsługa. Kierowca mówił doskonale po angielsku i był pomocny i przyjazny. Polecam bez wahania.

Dobry stosunek ceny do jakości. Przyjazny kierowca, który mówi dobrze po angielsku?

Bardzo pomocny kierowca Mobilny dostarczył i przybył bardzo szybko?

Miły transport i dobry kierowca. Łatwy do znalezienia na lotnisku.