Lotnisko Kraków-Balice

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Lotnisko Kraków-Balice: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Kraków-Balice? Kliknij tutaj.

Lotnisko Kraków-Balice: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 4269 opinii

Moje doświadczenie z tą firmą było świetne. Czekali z moim imieniem na karcie, kiedy przybyłem na lotnisko. Ponieważ nasze mieszkanie znajdowało się w centrum miasta, nie można podjechać do głównego wejścia, ale nasz kierowca był w stanie dojechać jak najbliżej i pokazał nam, gdzie mamy wejść do naszego mieszkania. Zdecydowanie polecam i w razie potrzeby zarezerwuję ponownie.

Nasz kierowca (chyba powiedział, że nazywa się Dominic) był bardzo miły. rozmawiał z nami przez całą naszą podróż, a ze względu na deptak w naszym mieszkaniu wysiadł i szedł z nami przez resztę drogi. W ogóle nie można winić. Najlepsza obsługa klienta.

Polecamy Francesco, który nie zawahał się towarzyszyć nam do Zakopanego, aby nie przegapić ciekawych rzeczy do zobaczenia. Bardzo miło i dużo humoru podczas tej wyprawy. Francesco kazał nam nawet odkryć inne miejsca po drodze!

Wbrew rezerwacji nie odebrano nas autem elektrycznym. Nie stanowiło to jednak dla nas problemu. Odebrano nas luksusowym samochodem i wysadziliśmy w hotelu. Nie zaoferowano nam butelki wody, ale nie prosiliśmy o nią.

Miły kierowca czekał na nas i zawiózł nas do miasta! Poszło świetnie!