Atrakcje i wycieczki

Kraj preszowski

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Kraj preszowski – najciekawsze atrakcje

Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Kraj preszowski: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraj preszowski? Kliknij tutaj.

Kraj preszowski: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 71 opinii

nasze doświadczenie podczas tej trasy było niesamowite. nasz przewodnik Marek był niesamowity. odebrali nas z naszego Airbnb i zawiozli na Słowację, przekazując nam wiele informacji o historii Polski i Słowacji na trasie. po spacerze po koronach drzew zawiózł nas do Zakopanego, gdzie pokazał nam najprzyjemniejsze miejsce na tradycyjny lunch i dołączył do nas, ucząc nas wszystkiego o tradycyjnym polskim jedzeniu. następnie zostawił nas na jakiś czas samych, zanim udał się do łaźni termalnych, które są niesamowite! i koniecznie musisz zrobić wycieczkę i nasze największe podziękowania dla Marka za bycie tak wspaniałym przewodnikiem.

Cudowna podróż, która przerosła wszelkie oczekiwania od początku do końca. . . Denis był świetnym przewodnikiem i bardzo kompetentnym. Wycieczka przebiegła bardzo sprawnie, a moją jedyną drobną krytyką jest to, że komunikacja od organizatorów mogłaby być nieco szybsza (musiałem ich ścigać, aby potwierdzić ostateczne szczegóły wycieczki wieczorem wcześniej). Gorąco polecamy wszystkie 3 aktywności. Chociaż powiedziałbym, że odwiedziliśmy Zakopane pod sam koniec sezonu (11 marca), nie było tak wiele do zrobienia / zobaczenia, jak w godzinach szczytu.

To było niesamowite doświadczenie, widoki nie do pobicia na spacerze po koronach drzew, a kąpiele termalne były naprawdę relaksującym popołudniem i chociaż tłoczno było wciąż dużo miejsca i czasu na wszystko. Wszyscy pracownicy byli niesamowici, nasz kierowca był kompetentny i przyjazny, opiekując się nami przez cały dzień i, co ważniejsze, bezpiecznie przewożąc nas. Polecam podejść do przygody na szczycie drzewa, ale upewnij się, że masz odpowiednie obuwie na warunki pogodowe, my też wróciliśmy, ale możesz dostać wyciąg narciarski.

Wędrówka po drzewie była bardzo ekscytująca i fajna. Podróż kolejką linową w Zakopanem nie była aż tak interesująca w porównaniu. Wolałbym spędzać więcej czasu w kąpieliskach termalnych. Absolutnie cudowne zakończenie niesamowitego dnia. Nie zapomnij o pasku do pływania na dole. Naprawdę polecam tę wycieczkę!

Przewodnik był naprawdę pomocny. Łatwy do rozmowy, sam dzień był chyba najlepszą rzeczą w całej mojej podróży, widoki są niesamowite i zapierają dech w piersiach. W 100% wrócę na Słowację i do miejsc odwiedzonych na powyższej wycieczce.